Spika po operácii bedrového kĺbu

lajto
12. feb 2016

Zdravim, moja dcera ma spiku po operacii klbu okolo bruska a celu lavu nohu. Potrebujeme ist na dlhsiu cestu autom a neviem ako ju ulozit do autosedacky. Je to 7 hodinova cesta a preto sa bojim ju vziat len tak. Ak mate niektora skusenosti s pouzivanim autosedacky pocas zaspikovania budem velmi vdacna za rady a postrehy. Dakujem

timi29
12. feb 2016

Ahoj. Moja dcéra bola takto operovaná už 2-krát. ☹ Posledný krát minulý rok v januári. Išli sme domov priek celým Slovenskom zo Žiliny na krajný východ, ale dcéra v aute ležala (dúfam že ma tu neukamenujete, že nebola v sedačke)vzadu na sedačkách. Podsedák sme mali v kufri.Sedieť nemohla iba pololežať resp. sedieť na pravej nohe a ľavú natiahnutú do strany. Dali sme jej vankúš a podložili nohu, zakryli dekou. Aj policajti nás stopli ale nič nevraveli. Veď by som chcela vidieť ako by si v tom niekto sadol a cestoval 4-5 hodín v aute. 😠
Prajeme Vám skoré uzdravenie, nech to máte rýchlo za sebou. Je to smutné že naše detičky takto trpia ☹

lajto
autor
12. feb 2016

@timi29 ona ma nozku v sadre vyrovnanu. Autosedacku mame polohovatelnu a mala sa trochu nadvihne. Ale zase ju nechcem zatazovat takto. uz som aj rozmyskaka ze nejako podlozim vankusik pod nu alebo nieco.