Sprchovanie s kiahňami

mim987
30. aug 2023

Ahojte . Večer som osprchovala dcéru ročnú a až potom pri obliekaní som si všimla nejaké vyrážky na ruke zvnutornej strany pod pazuchou skoro a na trupe jednu . Zajtra volám dr ale prvé mi zišli na um kiahne aj keď neviem to posúdiť isto , nemám skúsenost s tým zatiaľ . Ale ak sú to kiahne a ja som ju sprchovala čo sa môže stať? Všade čítam že sprchovat pri kiahnach sa nemá tak neviem či som jej neuškodila dako 😩

msnesquik
30. aug 2023

@mim987 nevadi, ale uz ju nesprchuj, aj nasa maal uz jednu vecer a rano viac, tiez sme ju okupali...ak su to kiahne, tak este asi nie su naliate, to je v poho

mim987
autor
30. aug 2023

@msnesquik nie nebolo to naliate , veď uvidím ráno čo z toho ide byt nakoniec lebo netuším čo to je..to do rana by sa mal z toho daky pľuzgierik urobiť a asi ich bude aj viac už však ? A ďakujem pekne za ukľudnenie 🙏🏻

taga
30. aug 2023

Preco pre pana by sa nemalo sprchovat??? Obaja moji mali kiahne, ani raz mi nepovedala dr ze by sa nemali sprchovag

luliu
30. aug 2023

@mim987 počas kiahní sme kúpali každý deň, takže nechápem čo by sa malo stat

mim987
autor
30. aug 2023

Ja neviem tak som počula , že to nesmie “zachladnúť “ či čo 😅. Ale ako nehádam sa , vravím , že nemám s tým skúsenost vôbec len som zbadala vyrážky a už scenáre mi hneď kadejake nabehli v hlave , som trochu histerka keď ide o zdravie detí 🙈

amonet
30. aug 2023

budes ju aj tak kupat v hypermangane. a nemyslim ze sprcha bola studena🤷‍♀️

taga
30. aug 2023

@mim987 zachladnut znamena,ze ked ma dieta kiahne v zime a vonku je -15, tak sa nema ist hadzat do snehu.. nepredpokladam, zesi ho otuzovala studenou vodou

ankare
30. aug 2023

@mim987 daj fotku

mim987
autor
30. aug 2023

@ankare nemám , dala som ju rovno potom spať s tým, že ráno sa uvidí 💁🏼‍♀️ nenapadlo mi to odfotiť

ankare
30. aug 2023

@mim987 tak odfoť zajtra 🙂

slavomira236
30. aug 2023

@mim987 deti malu kiahne v juli. Kupali sa 3(rat denne uz mi zasibavalo z tolkeho kupania.

babulkomale
30. aug 2023

@mim987 tridsat rokov prekonana info, rovnako ako tekuty puder.
Ked treba, osprchuj, jemne, nesuchat, len voda. Uterak len jemne poprikladat, vysusit zahyby.
Ja som tycinkou do usi bodkovala vyrazky Betadinom, vnutorne som davala Fenistil a Dithiaden prve noci.

mim987
autor
30. aug 2023

@babulkomale super ďakujem pekne , betadine aj fenistil mam doma . Vďaka za rady 👍🏻

ivangeline
31. aug 2023

Chladna sprcha cez cele kniahnove obdobie a zijem. ;D Najskor sa nema drhnut ale preco by nie sprcha?

ankare
31. aug 2023

@mim987 no ako dnes?

mim987
autor
3. sep 2023

Ďakujem veľmi pekne za rady a upokojenie , nakoniec sa žiadne kiahne nekonali , som len spanikarila ako zvyčajne 🙈🤦🏻‍♀️ zrejme to boli štípance od komára alebo co