Stolica z Kendamil 1

forte6
8. júl 2021

Ahojte, tie co ste davali mlieko kendamil 1, je takato stolica po nom? Ked sa vykakal, az to zabublalo.

lenkapap
8. júl 2021

@forte6 ano, na zaciatku ked sme s Kendamil zacinali mala takuto stolicu, taka horcica... postupne troska stmavla a zhustela.

forte6
autor
8. júl 2021

@lenkapap takze pri prechode bola takato stolica kym si brusko nezvyklo? Asi ako dlho to trvalo?

anel000
11. okt 2021

@forte6 zdravim, presli sme na kendamil a tiez mame taku stolicu. A bublanie v crievkach. Ustalilo sa to potom u vas? Presli sme z Hipp(mali sme krce, plyny, riedku zelenu stolicu), tak neviem ci tomu treba nechat este cas.. uzivame ho 3.den zatial

helen334
8. aug 2022

@anel000 ahoj ako ste na atom, my tiež máme kendamil a tiež to biblanie v crievkach, zelenú stolicu teraz už hustejšiu ale stále zelenú máme ho mesiac a dva tyzdne

anel000
8. aug 2022

@helen334 no my sme zmenili mlieko. Tak dlho sme ho ani nepouzivali. Zelena moze byt koli obsahu zeleza v UM.

helen334
8. aug 2022

@anel000 a na aké a zmenilo sa dačo?

anel000
8. aug 2022

@helen334 na France Lait. Zmenilo sa okamzite travenie. Prestalo bublanie. No od pol roka pri prechode na 2, zacalo naopak zapekat. Tak sme skoncili pri DM Baby love bio. Teraz prechadzame na 3, tak dufam ze uz nebude problem

lucaren
1. feb 2023

Môj ma takú stolicu a dostáva len MM...je to ok?🙏

veronikaa_14
29. sep 2023

@lucaren ja mám 2 mesačnú dcérku a také stolica mala keď sme prišli nato že má baktériu tráviaceho traktu Citrobakter. Sprevádzajú veľmi riedke stolice vodové cez deň aj 3-4x a hlasné zvuky s bruška.

aviska
2. nov 2023

@veronikaa_14 citrobakter je normalna bakteria v crevach to vam nebodaj aj liecili?

veronikaa_14
3. nov 2023

@aviska áno 2 mesiace a ešte stále ju máme... Dávam jej probiotiká

aviska
3. nov 2023

@veronikaa_14 ale myslim ze liecili nejakymi liekmi. To asi nie ze? Lebo to je normalna crevna bakteria.

veronikaa_14
4. nov 2023

@aviska nie len probiotiká sa podávajú...Berie sa ako normálna baktéria ale u malých detí je riziková pretože vodnate stolice spôsobujú dehydratáciu a zníženie hmotnosti čo keď sa stane následne už len nemocnica...

aviska
4. nov 2023

@veronikaa_14 uff musim spomenit pediatricke ze ci to nema. Nasa 7 tyzdnova stale kaka hokaido polievku vobec nema taku tu prazenicu ako mal starsi. A pritom jej davam od 2 tyzdnov probiofix baby.

veronikaa_14
10. nov 2023

@aviska no odporúčam si vyžiadať aby zobrali výter lebo tiež som trvala natom... A už sme zobrali 2 výter a ešte stále ju máme