Sú lepšie kúpele Lúčivná alebo Horný Smokovec?

janula2511
1. mar 2015

Ahojte viete poradit kupele? kde je lepsia diagnostika?dakujem za odpovede

janula2511
autor
16. apr 2015

@rena28 uz mas schvalene poistovnov?a termin?ja tiez do lucivnej a schvalene uz mam a predbezny termin na oktober.tak sa tam mozno este stretneme

janula2511
autor
15. máj 2015

Dakdo ide 20maja do lucivnej?

majkam67
30. jún 2015

Ahojte citam tu vase správy lebo v oktobr idem z oboma deťmi do Lucivnej ubytovňa Limba je tam ako izba ma aspon telku 🙂 🙂

janula2511
autor
30. jún 2015

@majkam67 ahoj ma kazda izba telku.mi sme boli na 3poschodi ubytovany.vy na ktore poschodie idete?

majkam67
30. jún 2015

JA mam schvalene poistovnov avolala som tam tak v oktobri ideme a datum nam poslu 🙂

majkam67
30. jún 2015

neviem sme 3 boja idem z oboma

ala76
30. jún 2015

Dal uz niekto aj diete same?mne ode dcerka sama vraj august .ako to tam je ked je dieta bez doprovodu?.dakujem

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ala76
30. jún 2015

@ela_79 dcerka ma 6 rokov aj sa tesi ze bude sama len uvidime ked jej to dojde ked budeme odchadzat.bohuzial nema nam kto pomoct s drym dietatom 3 rocnym tak musi ist sama.ale to zvladne.verim ze tam bude dobre postarane o nu aj ked ochorie.len tiez neviem aky je postup ak tam dieta ochorie.

majkam67
9. aug 2015

Nevie náhodou dakto ako to je keď chcem isť autom platí sa parkovne 🙂

ala76
18. aug 2015

ahojte,od vcera mam dcerku v kuploch lucivna bez sprievodcu.po tom co som videla tak mam vyhrady pri podavani stravy,nedohliadaju na deticky ktore su trosku problemove ako moja treba jej dohovarat,nazenu ich papat a to je vsetko.

pitik
18. aug 2015

@pribinak no vidim, ze sa to tam v Srobarovi vela nezmenilo za 8 rokov. Ja som tam bola 2 krat a prvy krat mal syn 7 mesiacov a dcera 2,5 roka a mali sme tu izbu vedla vysetrovne, no hroza a des a nikto nemohol prist cudzi na oddelenie, svokra cakala na chodbe, na dalsi rok sme mali nadstandardt, ale tiez som nebola spokojna a choroby choroby a choroby, procedury skoro ziadne, tiez sa nedal ani bazen, ani sauna kvoli chorobam, diagnostika tiez nic viac nez to, co sme vedeli. Potom sme boli 4 krat v Lucivnej, najskor velka spokojnost, potom stale vacsia komercia a sice uzasne vybavene ihriska a okolie pre deti, ale stale menej a menej procedur, lekari tam su len, aby boli, este ked tam bola byvala primarka, tak to bolo fajn, ale potom... Ono je to skor taky fajn baby friendly areal, deti maju kde byt a ako travit cas, maminy si trochu oddychnu, je navarene, upratane... Ale je to kusok od dialnice. Zvazujem, ci skusit Horny Smokovec, alebo radsej more. Boli sme tento rok 2 tyzdne v Chorvatsku, zvazujem ist radsej buduci rok na 3, myslim, ze to detom da viac, co sa tyka zdravia. Ale tak uvidim.

sivula
18. aug 2015

ja mam prave teraz dceru so sprievvodom v Hornom Smokovci.Byvaju v Smreku,kde je full vybava,nova budova,na izbe telka,wc,kupelna,na chodbe kuchynka s chladnickou,konvicou a mikrovlnkou.Tiez minikutikom na hranie.Vonku su vicere ihriska a v hlavnej budove je aj herna.Cize vybavenie super.Procedury spokojnost,mala ma inhalacie,bioptron,masaz,saunu,solnu saunu (tusim tak to bolo),cvicenie a este nieco.Vsetko doobeda. Poobede chodia na vylety vlakom(maju ho zadara) a pochodili uz tolko miest,ze malej sa ani domov nechce.Ma 6 a je to pre nu super.Lekari su fajn,dokonca chodia aj v noci ako pohotovost,staci zavolat.Jedlo je dobre,dcera je slaby jedak,ale tam zje skoro vsetko.Takze max spokojnost.Syna mam 3 rocneho a tiez by som ho dala tam. Nie ste taki odrezani od sveta ako v Lucivnej bez auta.Jedina vyhrada- same dieta by som tam neposlala,starsie deti dost robia zle tym mladsim bez sprievodcu.Ale to je asi aj inde.

pribinak
18. aug 2015

@pitik more,more, more, my uz len more! Možem toto ..... cele naše kúpeľne ci liečebne

sivula
18. aug 2015

@pribinak no nam more na dlho nepomohlo minuly rok, a to sme boli 2 tyzdne.Na jesen boli priznaky spat. Uvidime tento rok,dali sme 10 dni more a potom 3 tyzdne Tatry uz len kvoli vzduchu.Uvidim potom efekt.

pribinak
18. aug 2015

Tak je to individuálne, more urobí vela, ale zas nie zázrak, držím palce ;)

pitik
18. aug 2015

Mne pediatricka hovorila more a potom hory. Len more minimalne 2 tyzdne a hory asi tiez... No len najst cas a peniaze... Ale tak nejako to skusime, nastastie deticky z chorob vyrastaju, vidim to na mojich starsich, su na tom ovela lepsie, aj ked dcera sa nejako zhorsuje, na co mi imunologicka povedala, ze u dievcat sa exzemy a alergie v puberte zhorsuju. No co uz, keby nas cakali len tie exzemy a alergie v puberte 🙂

ala76
25. aug 2015

@henas ahoj citala som si odznova tento prispevok a najviac ma zaujal od teba kedze ja by som chcela ist ako matka s 2detmi.mozem vediet kolko to vyslo cennovo.a so stravou je to ako da sa aj sama stravovat?

cetera
28. aug 2015

V akom predstihu vam daju termin v kúpeľoch? My čakáme na termin ale vobec nemam tušenie ani približný termin na kedy mi to môžu dat? Koľko to je tri mesiace v predstihu ci je to menej alebo viac?

sivula
28. aug 2015

@cetera zavolaj si tam a dohodni sa.Ja som tak urobila.

majkam67
17. sep 2015

@cetera Ja idem5 okobra a termín my poslali v piatok minulí týždeň 🙂

majkam67
17. sep 2015

@ala76 keď mate schvaleneho sprievodcu tak ako ja idem a z 2 detmi tak zo stravou plati budem 278e ked dobre pametam strava 8,50 na deň 🙂

cetera
17. sep 2015

@majkam67 Dnes som tam volala ale asi neskoro, pani co to ma na starosti uz tam nebola tak skusim zajtra.

majkam67
19. sep 2015

@cetera treba doobeda volat ja som ked volala ta asi na 5 krat 🙂

majkam67
29. sep 2015

Nastupuje niekto 5 oktobra do Lucivnej 🙂

majkkkk
23. jan 2019

Majkkkk
Ja som bol v kúpeloch aj v Lučivnej a aj v Hornom Smokovci a myslím si že vo vybavenosti sú na rovnakej úrovni akurát v Kúpeloch Horný Smokovec je to lepšie lebo je to v Tatrách visia nadmorská výska a hlavne v Tatrách sa nedá nudiť či je leto alebo zima. A určite to prospieva aj deťom stačí pozrieť na stránke www.kupelehs.sk. Personal úžasný vrátane lekárov a sestier.
Odporúčam Kúpele Horný Smokovec.

tanika
13. mar 2019

@majkkkk poprosím môžem sa spýtať boli ste s deťmi ? Lebo ja pôjdem sama nakoľko mám časté problémy s dutinami zápaly a operácie dutin , lekár orl
Mi navrhol ci by som neuvažovala o kúpeľoch poprosím kde by bolo lepšie dospelému ? Lúčivna či teda smokovec, ja som ešte v kúpeľoch s dutinami teda nebola čo sú to vlastne tsm za procedúry ? A je tam teda aj lekár vyšetrenia atď.? Ďakujem za info

mayusik
13. mar 2019

@tanika Lučivná je iba pre deti. Smokovec neviem ako. ale niečo sa mi marí, ze Štos je aj pre deti aj pre dospelych

majkkkk
14. mar 2019

@tanika Radšej do Tatier odporúčam. Tatry sú Tatry