Sú toto ovčie kiahne?

klaudinkax
18. sep 2022

Prosím vás sú toto ovčie kiahne?? Dcérka má tri pupienky..😔

annnna18
18. sep 2022

Mne to skor pripada ako stipanec od komara

klaudinkax
autor
18. sep 2022

@annnna18 keď si pozriete tu druhú fotku mi to pripadá ako také niečím naplnené.. nikto nejsme postipany len malá ma toto na čele na jedno na jednej a druhe na druhej ruke ..

anulka1944
18. sep 2022

@klaudinkax ak sú alebo zacali v prvom rade na hlave a sú to ako také naliať pulence ako by vodou tak to môžu byť kiahne tie začínajú na hlave v okolí uši a pokračujú smerom dole....

klaudinkax
autor
18. sep 2022

@anulka1944 15.9 nemala nič a 16.9 už vidím nA fotke malý pupienok na čele niečo ako akné... a následne jedno na jednej a druhe na druhej ruke

anulka1944
18. sep 2022

@klaudinkax a inde nema? Za ušami, vo vlasoch?

klaudinkax
autor
18. sep 2022

@anulka1944 zatiaľ nikde inde nemá..pluzgieriky su od piatku... je možné že sa to zhorší po týchto dňoch ak by to boli kiahne??

anulka1944
18. sep 2022

@klaudinkax ťažko povedať každé dieťa je iné... Niektoré majú 3 vyrážky iné ich majú po celom tele miesto popri mieste.... Ale zavolajte si ráno obvodnej je to dosť možné že sú to kiahne a ak bola s niekým v kontakte kto ich mal tak toto vyššia šanca

klaudinkax
autor
18. sep 2022

@anulka1944 myslela som, že by snáď bola ,,len o 3 ,, pluzgierikoch...keď to má od piatku dneska v podstate 3 deň s nimi ...

tinaml
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinaml
18. sep 2022

@klaudinkax tiež som to riešila..lebo syn má tiež po tele vyrážky.. kamoška mi poslala foto jej syna keď mal kiahne..

klaudinkax
autor
19. sep 2022

Dnes to vyzerá takto.. to biele hore je tekutý púder

anulka1944
19. sep 2022

@klaudinkax ak ste nevolali obvodnej aj tak treba aby si to obzrelá (aj su to kiahne musí to zapísať do karty aby sa vedelo ze už prekonala do budúcna)

klaudinkax
autor
19. sep 2022

@anulka1944 ja som jej volala a odbila ma tým ze mame to sledovať ze netreba chodiť ze pokiaľ sa nevysype tento týždeň cela tak vraj to kiahne nejsu lebo ze by sa vysypat mala.. neviem co mam povedať na túto starostlivosť... neviem ani to nepotrebovala vidieť ,som si pýtala aspoň mail...nič..neviem co ďalej s malou..ale akože nič jej nieje tak neviem ci môžem s ňou normálne niekam chodiť atď

anulka1944
19. sep 2022

@klaudinkax Omg radosť mat taku detskú lekárku....

klaudinkax
autor
23. sep 2022

@anulka1944
@anulka1944 dobrý deň to na rucke mame už 7deň...a toto na krku sa nám vyhodilo teraz po poobednom spánku.. ale píla aj dosť multivitamin džúsu

klaudinkax
autor
23. sep 2022

@anulka1944 a toto pri usku

naomielina
23. sep 2022

Naša malá mala presne to isté. Najprv tie veľké a zopár ks na nohách aj rukách a potom sa nám osypala na brušku aj chtbatiku takými malými ako má vaša na krku. Niektoré zmizli niektoré ešte trvajú. Neviem co to je. Mala to ma už dlho takže kiahne som vylúčila.

naomielina
23. sep 2022
naomielina
23. sep 2022

Slabo to je vidiet ale takéto ma naša malá. Brat ma tiež niečo podobné ale vi veľkom

anulka1944
23. sep 2022

@klaudinkax
Ja by som skočila aj tak k lekárke, nevolala by som ale už by som rovno išla... Ci by sa jej to páčilo alebo nie, vyšetriť vás musí a aspoň budete mat istotu ci to sú alebo nie....

klaudinkax
autor
23. sep 2022

@anulka1944 no teraZ víkend ale v pondelok pôjdem a myslíš ze sú?

klaudinkax
autor
23. sep 2022

@anulka1944 myslíte...

anulka1944
23. sep 2022

@klaudinkax tak veľmi sa podobajú ale ťažko tak posúdiť ale začali na hlavičke a to takto kiahne začínajú....
Véd môžete skočiť aj na pohotovosť a povedzte ze najprv mala iba 3 a teraz sa to zhoršilo ze ste sa zlakli tak ste prišli... A budete mat istotu... Každé dieťa to znáša inak... Niektoré aj teplotuje iné nie... Nemáte čo stratiť.... Iba si budete istá a môžete kľudne spať 🙂