Synček má ekzém

111kiki11155
20. jan 2017

Ahojte mamičky už 2 týždne sa trápime ...synček ma vysušene líčka červene natieram mu to ale na 2-3 dni mu to zmizne a ako ideme von sa mu to zasa objaví sestra ma strašila s ekzémom ale čo som čítala on vôbec nemá vyrážky ani pluzgieriky nič len podráždenu kožičku je tu nejaka mamička ktora mala ten isty problem ak hej budem rada ak mi poradi ako sa toho zbavit ...Ďakujem

ivka288
20. jan 2017

Je to exem aj dcerka to ma dnes sme boli u dr a dala nam.masticku chodte k dr da aj vam my sme to tak maly tyzdwn dala nam.masticku nateram rano a. Vecer a o tyzden kwd to nezmizne tak mame ist na kontrolu a pak kozna ale vravela ze to po tej mastickre zmizi

ivka288
20. jan 2017

Pri exemu nejsu pluzgiere anu virazky to je inezasa

zdraviezprirody111
20. jan 2017

Podla popisu to bude alergia na chlad. Licka treba natierat vhodnym kremom. Napisem ti spravu.

bale1rinka
20. jan 2017

@111kiki11155 mazať licka olejom a nie krémom co je na báze vody

tova
21. jan 2017

ziadne chemie na predpis nedavaj. modra indulona je najmasnejsia a dlrzi najdlhsie, nedrazdi kozu. Pred odchodom von natri tvar a hlavne omotaj tvar salom, nechaj len oci volne.

111kiki11155
autor
21. jan 2017

Modra indulona nam vobec nepomohla nakoľko len tu od malička používame a nikdy nič nemal z nej ale teraz nam vôbec nepomohla skusila som kupit bepanthem ten nám vždy pomohol tak uvidíme teraz sa velkym mrazom vyhybame obklukou vždy ked je najteplejšie ideme von ....dufam že to prejde

111kiki11155
autor
23. jan 2017

Ahojte mamičky tak bepanthem nam troška už pomohol a pomaličky sa to už ukludnuje napadlo ma že či to nemôže byt aj zo zubkov nakoľko nám začali sa vytláčat stoličky a všetky naraz skoro či to nema nejaky vplyv

diana20
23. jan 2017

@111kiki11155 nám na exem zabral bepanthen sensicalm, a potom môže mať aj z chladu podráždenú pokožku, ja žijem vo francúzsku a mám na to skvelý kremik čo dávam vždy keď ideme von, no na slovensku nemáme tu značku.. choď sa spýtať do lekárne na krém na ochranu proti chladu.. ten čo mám ja je výborný, určite máme na slovensku niečo podobne..

111kiki11155
autor
24. jan 2017

Na chlad mame kremik a používame bepanthem na doma von davam na mraz a na chlad len som čítala že to môže byt aj zo zubkov ....

maykaaa1122
7. jún 2017

Na chlad používame bepanthem..ja som spokojna..

simuska70_70
14. jún 2017

Ahojte 🙂aj ja sa podelím o nás zážitok s ekzémom. Ekzém má môj syn už od 3 týždňa života . Ekzém bol najskôr len na líčkach , neskor postupne v zahyboch a na brušku ale najviac to trpeli líčka tie sme mali vážne hrozdne. Najskôr nás liečil detský doktor . . Nepomáhalo .. potom sme sa objednali na kožné že vraj "veľká odbornicka" od februára sme tam chodili kazdne dva týždne na kontrolu dávala nám raz takú masticku raz takú ... Zmyzlo to ale iba na chvíľku ako nahle masticku vysadila ekzém bol späť.. pred mesiacom my moja susedka dala 19 ročný recept od bylinkarky ktorý tiež robila pre syna lebo mu dávali týždeň na prežitie on to mal že ešte horšie ako môj malý . Tak teda posledná nádej bola vyskúšať to . Vyskúšali sme a ekzém je preč zmyzol telíčko máme cistucke úplne . Keď sa objaví náhodou fliacik natrieme domácou masticku ktorú máme pripravenu a zmyzne . Môj malý papa všetko aj to čo nemohol podľa koznej a ekzém sa neobjaví . Pridávam ako môj malý vyzeral pred a po . Ak by bol záujem o recept kľudne napíšem

mirit
19. jún 2017

@simuska70_70 ahoj, poslala by si mi prosim recept? Mala ma tiez ekzem v zahyboch a Dr. To lieci steroidmi, no akonahle prestanem davat krem, ekzem sa hned vrati.

fafa20
24. jún 2021

Prosím čo to môže bejt pomôže me volado ďakujem bokom sa ma to len na ruke syn neboli to nesvrbi ho to prípadne čo na to podobné skusenosti