Tmavozelená stolica

tatiana258
17. sep 2013

Ahojte,moj syncek ma problem s kakanim a ked sa vykaka tak ma tmavozelenu stolicu a neviem ci je to normalne je krmeny umelym mliekom (BEBA)...mate stym daktora nejaku skusenost??

elienocka
17. sep 2013

aj moja kakala zelenu stolicu krmili sme bebou ha.teraz sme presli na bebu pro a mame taku horcicovu ale tato probioticka jej nechuti.

stellamaris
17. sep 2013

ahoj,aj moj maly mal taku a prave z tej beby,mal vtedy dva mesiace,zmenili sme mlieko,zacali sme s hipp mliekom a bolo mu lepsie.Z tej Beby mal aj koliky,neznesiol to mliecko.....

lili_mia
17. sep 2013

Z umelého mlieka je zelenkavá stolica, ako veľmi, to závisí od značky.
Ak máš pocit, že sa nevie vykakať, tak skúšaj masáž bruška po teplom kúpeli, rukou alebo mu s nožičkami rob bycikel.
Dať mu vypiť len prevarenú dojčenskú vodu, tak aby bola teplejšia. Podľa toho aký má vek, skúsiť dať napiť jablkovej šťavy.
Viem, že iné maminy dávajú aj probiotiká na kakanie, nie som si istá, či priamo bio gaia, alebo niečo iné, popýtaj sa v lekárni. Ešte je tu aj možnosť rektálnej rúrky, prípadne niektorí pediatri vstreknú striekačkou cca 10ml teplej vody do zadočku, niečo ako klystír.

asimonka
17. sep 2013

Ahoj aj my sme davali bebu najskor beba ha z tej mala nasa mala uplne tmavozelenu stolicu zo zapachom, presli sme na bebu pro z tej bola stolica ok, ale bola z nej velmi nekludna a navyse jej toto mlieko nechutilo. Presli sme na mliecko hami a klop klop je to dobre!!! Toto mlieko je jemnejsie ma v sebe latku optivital pre lepsie travenie . Ja vam odporucam zmenit mlieko, ta zelena stolica neustupi verte mi! Vela stastia

tatiana258
autor
18. sep 2013

takze sa nemusim bat ze ma nejake problemy s crievkami skusime asi dat ine mliecko a uvidime dufam ze mu to pomoze lebo sa mu teraz urobili aj nejake pupiaciky na tvaricke a neviem ci to nema nahodou alergiu