Úder hlavičky 3-mesačného dieťatka

helen334
18. aug 2022

Dobrý deň
Včera som si kúpala svoje trojmesačné bábätko, je dosť dlhý a ako si vystiera nožičky a slapoce vo vodičke akosi som ho neustrážila a trošku sa mi natiahol a buchol hlavičkou o vaničku, trošku aj zaplakal ale hneď prestal, mohlo mu to zreformovať hlavičku a spôsobiť otras? Idem radšej aj k lekárke, ale ďakujem aj za odovede

elis248
18. aug 2022

Myslím, že sa nič vážne nestalo. Tých buchnutí ešte zažije veľa. To k tým bábätkám patrí. Môj 9m včera štvornožkoval, nepozeral pred seba a nabúral do nohy od stola. Poplakal, mama ponosila, hrča na čele a dnes akoby sa nič nestalo.

deti95060810
18. aug 2022

isto sa nič nestalo keď tak rýchlo prestal...

pribinak
18. aug 2022

Fakt si myslíš že buchnutie hlavičky o plastovú vaničku mu môže zdeformovať hlavičku?

helen334
autor
18. aug 2022

@pribinak no ja naozaj neviem, všetko je na ňom také krehké

pribinak
18. aug 2022

@helen334 áno bábätka sú krehké, ale zas fakt treba mat reálny pohľad

sojorez
18. aug 2022

Z tuknutia vo vanicke mu nehrozi ani zdeformovana hlavicka, ani otras. Predpokladam, ze ani modrinku tam nema.

helen334
autor
18. aug 2022

@sojorez nemá no

fiafia
18. aug 2022

@helen334 ja mám rešpekt pred urazmi hlavy a vždy pri silnejšom páde stresujem ale v tomto prípade by som sa nebála...

81anina
18. aug 2022

moj bol este malinke babatko niesla som ho na rukach do izby a nejako som to nevymerala a narazila mu hlavickou do drevenej zarubne. Nic mu nebolo oni maju tie kosticky makke