Uzlina na krku dvojročného chlapca

marikazavadka
11. dec 2013

moj syn ma uzlinu na krku na lavej strane všimla som si to dnes ked dal hlavu hore je to asi 1.5 cm uzlinka ale iba na jednej strane mam sa bať ? isť s tym k lekarovi ?

kate95701
11. dec 2013

urcite treba ist k lekárovi,nasa dcéra mala tiež uzlinu,brala antibiotiká,majte sa

andynika
11. dec 2013

@marikazavadka prejstotu chod ale aj moj to mal ked mal 2 roky a doktorka kazala natierat octanovou mastou a previezat salom ziadne lieky sme nebrali na to vecinou to trva aj 2 tyzdne dokym zmizne uplne pokial nekasle nema soplik ani teplotu tak nemusis ist ale ak mas dieta mladsie ako 2r tak chod

marikazavadka
autor
11. dec 2013

@kate95701 dufam že to nebude nič važne diky

marikazavadka
autor
11. dec 2013

@andynika už mal 2 roky dnes ma 2 roky aj mesiac no pre istotu pojdeme zajtra

mirkamirko0809
11. dec 2013

aj náš malý má na krku dokonca dve uzlinky,jednu za krkom a na záhlaví,poslala nas dr.na krv tá bola ok,uzlinky máme už 8 mesiacov a stále nezmizli,radšej chod k dr.

andynika
11. dec 2013

@marikazavadka chod ale myslim si ze neni treba ked nejavi ine znamky choroby natieraj octanovou mastou a nech to ma v teple

lenkaa222
11. dec 2013

@marikazavadka aj náš maly to ma... boli sme u dr.zobrala mu krv a vysledky v pohode...väčšinou sa mu to zväčší ked je chory, ma sopliky, kašel alebo tak...

marikazavadka
autor
11. dec 2013

@lenkaa222 natrela som mu to octankou uvidime pojdem s nim pre istotu ak bude doktor robiť

slecika
11. dec 2013

Aj môj syn to má.Má to od prvého očkovania.A teraz má 8 rokov.Tak isto,keď je chorý sa mu to zväčší a potom zmenší.Tiež nám brali krv a všetko bolo v poriadku.