Vrátenie choroby po troch dňoch

aehre
31. júl 2014

Ahojte maminy, stalo sa vám niečo podobné? Malý mi to dostal v piatok horúčky, doktorka mu dala Penbene, lebo mal hrdlo dosť chytene a nurofen podľa potreby. V sobotu sme skončili na pohotovosti, malému sa v ústach vysypali pupaciky. Že to môže byť slintavka, lebo slintal, nič nejedol od piatku pomaly, len pil ako tak vodu, čaj. Kazali nám pokračovať v penbene, nurofen k tomu cebion Multi a Kamistad gél. V neďeľu už mal len večer zvýšenú teplotu. Pondelok až streda úplne vpohode, jedol, pil, úplne zdravucky. A včera vnoci na dnes zasa dostal horúčky. Doktorka mu brala krv. Všetko vporiadku. Dávať len nurofen, Kamistad a cebion. Hrdlo má vporiadku, ani pupaciky už nemá. Celkom sa najedol a pije dobre. Že niekedy choroba prebieha v dvoch vlnách. Ale že by mal mať horúčky už len dnes, zajtra. Maminy, mali ste niektorá skúsenosti, že sa choroba, horúčky po pár dňoch tak vrátili? prestalo to naozaj potom nastalo? Ak to bola slintavka, tiež ste mali podobný priebeh? Ďakujem za info.

eeffka
31. júl 2014

@aehre nie slintavku sme mali 3dni horucky a potom sa osypali v ustach, akonahle bol vysyp teploty neboli, uz to bolo len bolestive

predam789
1. aug 2014

ahoj 🙂 ja z vlastnej skusenosti ti píšem ... pretože mam sama problémy s chorobou ktorá sa opätovne vracia a už som nevedela čo stým :( počuli ste už o colostre ?

predam789
1. aug 2014

mne to poradila známa lebo videla že som zúfala ...už som ani neverila ale bola som neskutočne prekvapená pretože teraz len ked sa už citimže niečo na mna lezie dam si trošku a hned je to preč 🙂