Vybratie nosných mandlí - teplota a bolesť hlavy

18monika09
8. jan 2022

Maminy,prosím.
Synom vyberali v stredu nosné mandle.Vo štvrtok nás prepustili a navečer prišla klasika-teploty-na ktoré ma v nemocnici upozornili.Lenže chalani sa doteraz sťažujú aj na bolesť hlavy (treti den po zákroku).
Sú bolesti hlavy po vybratí mandlí,alebo úplnej narkóze normálne,alebo to mám riešiť?
Ďakujem za odpovede....

patka06
8. jan 2022

riešila by som na ORL, ani teploty ani bolesť hlavy nie sú bežné

nerko
8. jan 2022

@18monika09 Dcera po vybrati mandle nemala ziadne problemy. Riesila by som s ORL, pripadne pohotovost, ak by sa pohorsilo. Vybavis aj telefonicky.

18monika09
autor
8. jan 2022

Na teploty ma upozornil sam doktor a pri prepustani aj sestricky....

patka06
8. jan 2022

@18monika09 dcére, keď vyberali nosnú mandľu + zmenšovali krčné, povedali, že ak by bola teplota, máme sa ozvať, to už je komplikácia. Normálne nie je dôvod, aby malo dieťa teplotu po tomto zákroku

18monika09
autor
8. jan 2022

@patka06 Mne povedali,ze je to normalne po tomto zakroku a mam podavat lieky na znizenie teploty

patka06
8. jan 2022

@18monika09 hmmm... každý lekár asi povie niečo iné, mne sa to normálne nezdá
V každom prípade v v pondelok volaj na ORL a ak by sa náhodou stav zhoršoval, sa poraď na pohotovosti

mimikarol
13. jan 2022

Mojej dcére vyberali v novembri. Upozorňovali ma že ju môže bolieť hlava, ale nesťažovala sa na nič, ani teplotu nemala

nikkas
5. júl 2023

@18monika09 ahoj ako ste vtedy dopadli dokedy mali teploty a dokedy bolesti hlavy dakujem