Vysadenie Flixotide

matilla
4. máj 2024

Ahojte, môj syn bral rok flixotide 125mg , 2x denne. Dr. Mi oznamila ze mu to mozem vysadit zo dna na den. Ked som.sa jej pytala ci je to bezpecne ked to bral rok tak ze mu mam davať tyzden polovicnu davku. Prosim maminky ktore ste to brali dlhodobo a potom vysadzali aku ste mali schemu. Viem ze pri kortikoidoch treba byt obzvlast opatrny a tento postup od Dr mi nesedi. Ďakujem

pribinak
4. máj 2024

@matilla toto môžeš kľudne vysadiť zo dňa na deň

matilla
autor
4. máj 2024

@pribinak ale bral to rok vkuse

bylinka25
4. máj 2024

Môžeš to vysadiť tak, ako ti povedala doktorka.
Pri Prednisone je to inakšie, tam sa musí vysadzovať postupne.

kacena4
4. máj 2024

jasne ze mozes vysadit nie su to navykove lieky pri ktorych dostaneš abstak. je smutne ze neveris vystudovanej lekárke ale tu nekvalifikovanym maminam veris viac...

matilla
autor
4. máj 2024

@kacena4 nejde o to ze neverim ale bolo to po telefonickom dohovore. Ked som volala ci sa mam objednat na kontrolu aby mi povedala schemu znizovania a ci teda treba vysadit mi sestricka povedala ze povie dr a zavolaju mi nasledne mi volala sestra a toto mi povedala. V rodine mame tiez alergikov na roztoce o obidvom znizovali davky kazde 3 mesiace preto ma to trochu zaskocilo ci tam nevzniklo nejake nedorozumenie.

matilla
autor
4. máj 2024

@kacena4 nejde o nazor maminiek ale pytala som sa ako im nastavoval schemu ich dr.