Zarastený nechtík u 5,5 mesačného synčeka

ewelyn_14
3. feb 2017

Ahoj Maminky,

prosim Vas, istotne s tým niektorá má skúsenosti.
Moj 5,5 mesacný synček má zarastený neechtik na palčeku.

Co mam robit ?? Som z toho neštastna.

dakujem

csenibaba
3. feb 2017

@ewelyn_14 ahoj,opatrne vystrihnút a pilnikom zbrusit okraje.A mojmu synovi zarastal od narodenia a vyrastal z toho..

ewelyn_14
autor
3. feb 2017

@csenibaba ked ja sa bojim aby som mu to ešte viac nedokafrala

csenibaba
3. feb 2017

@ewelyn_14 ahoj,tak nemas k blizkosti dobru pedikúrku,mal by sa s tym poradit a pomoct..Ale ked zacnes sama vystrihovat tak dezinfikovat noznice a dezinfikovat aj prstek(Betadin) aj pred a po,a ked ma trochu zapaleny kup si v lekarni ichtoxyl krem ten je velmi dobry na zapal..

csenibaba
3. feb 2017

@ewelyn_14 smiem sa pytat ze odkia si??

ewelyn_14
autor
3. feb 2017

@csenibaba pravdaze, BA - Dubravka

mirkakab
3. feb 2017

ja som dávala framikoinovú masť, krásne jej to vyhojilo.

ewelyn_14
autor
3. feb 2017

mam zasyp

csenibaba
3. feb 2017

@ewelyn_14 super,tak bratislave hladajte pani Miladu Nádasiovú,je najlepsia pedikurka na slovenku,ona Vám na 1000% pomoze (CMP - centum medicialnej pedikury ,ulica Jozefa Hagaru

ewelyn_14
autor
3. feb 2017

@csenibaba dakujem

jeennyv
3. feb 2017

@ewelyn_14 ichtiolova mast a prelepit leukoplastom vytiahne vsetko a jasne treba pilnik opracovat

intrograla
3. feb 2017

@ewelyn_14 Ako píšu vyššie, objednaj sa s ním na pedikúru. Určite ti tam najlepšie poradia. Ja som takto bolo s ročným synom, lebo mu tiež veľmi škaredo zarastali nechtíky. Poradí ti a pomôže 🙂 Ja sama som sa radšej do toho nepúšťala, lebo viem aké dôsledky môže mať zlá starostlivosť o nechty (mm má už 3x strhávaný nechet na nohe kvôli zarastaniu). Držím Vám palce 🙂

katrin21
3. feb 2017

velmi jemne manik. noznickami pozdvihnut ten kraj a odstrihnut,opatrne samozrejme, napr. ked spi..... kym nie je uplne zarasteny..
ak uz zarasteny je, tak asi len manikerka, lebo doktori by to len rezali a to je cesta dookola na cely zivot ....

katkaulic
3. feb 2017

Aj nasmu zarastal a mam super tip ako pomôcť.ten prstik ktory mu zarastá, nalepit na kozku na kraj naplast.a oblepit tak ze potiahnete tu kozku od toho nechta.neviem ci ma celkom rozumiete.potrebujete dostať kozu prec od nechta.lebo tam tp zarasta