Žltá stolica u 4 mesačného bábätka.

barbora05
9. jún 2019

Ahojte mamičky🙂Prosím Vás posledné dni má moja 4 mesačná dcérka pekne žltú praženičkovú stolicu ale len také bobčeky. Prosím Vás neviete čím to môže byť ? Ďakujem za odpovede 😊

malinajahoda
11. jún 2019

@barbora05 nepije dcérka ar mlieko?

barbora05
autor
12. jún 2019

@malinajahoda Nie nie pili sme sunar premium ale začala mi odmietať UM tak sme prešli na kravské

malinajahoda
12. jún 2019

@barbora05 dávaš probiotiká? Príkrmy odkedy mate dávať?

barbora05
autor
12. jún 2019

@malinajahoda Áno dávame probifix baby asi od 1 mesiaca. Prikmi sme začali dávať od ukončeného 4 mesiaca

maca2017
12. jún 2019

@barbora05 Kravské mlieko v 4 mesiacoch nieje šťastná voľba...

barbora05
autor
12. jún 2019

@maca2017 To mliečko jej nerobí žiadne problémy, pravidelne kaka a pekne jej trávi čož sa o UM nedalo povedať. Stále ju zapekalo a nemohla prdkat a to od malička pila veľa čajíku

maca2017
12. jún 2019

@barbora05 Jasné...Len kravské mlieko nieje fortifikovane a pokiaľ bábo ešte nepapa prikrmy, aby mu neskôr nechýbali vitamíny a MK. A okrem toho je vyššia pravdepodobnosť že si môže vypestovať atopický exem. Ale to môže aj nemusí 😄 Staršiemu som dávala KM od 7 mesiacov, ale už papal a mladší má rok a ešte stále ma UM. Mali sme veľké problémy aj s refluxom, kakanim, koliky. Nakoniec mu sadol Sunar AR a úplná pohoda. Pije ho doteraz 😊😊😊

malinajahoda
12. jún 2019

@barbora05 nemá tú stolicu takú tuhú z tých prikrmov? To jediné ma napadá keďže píšeš, že kravské mlieko jej sadlo. A dávaš jej piť aj vodu medzitým? Inak do prikrmu dávaj pár kvapiek oleja.