Nepokojný nočný spánok 14-mesačného dieťaťa

2. okt 2023

Ahojte, idem si po radu. Dieťa (14 mesiacov) od narodenia spávalo veľmi dobre. Nikdy nebol nejaký vážny problém. Dokonca od tretieho mesiaca prespalo celú noc. Avšak, pred mesiacom sa niečo zmenilo a odvtedy je každý nočný spánok katastrofa. Zaspí pokojne a cca za 30-40 minút sa zobudí s revom, tak ju ja alebo muž douspávame na rukách. Avšak cca od polnoci kričí každú polhodinu zo spánku až do rána. Niekedy vykríkne, že sa s mužom strhneme čo sa deje. Niekedy iba zamrnci. Celú noc sa prevaluje, občas sa posadí a reve, ale oči má zatvorené. Spočiatku som to pripisovala regresii, ale už to trvá ozaj dlho. Zúbky to tiež nebudú, ani sa nič nové teraz neučí, nič sme nezmenili, stravu má stále rovnakú. Žienky, prosím, poraďte, lebo ja už mám ozaj obrovský deficit spánku 🙏

denden77
2. okt 2023

aj my sme to mali, od 6m do 15m spala celu noc.. potom bum.. nenormalne revy pocas noci, ako by ju drali z koze.. nebolo to kazdu noc, tak 1-3x do tyzdna ale bolo to hrozne, nedalo sa ju ukludnit vobec.. trvalo to asi 2-3 mesiace a same to preslo 🤷‍♀️

lenocka8894
2. okt 2023

Mojej sa toto zacalo ked mala 12 alebo 13mesiacov..do vtedy spavala ukazkovo..potom zrazu kazdu noc presne tento problem..uz som bola zufala ale potom sa to dost zlepsilo..nie je to take ako pred tym ale je to ovela lepsie..u nas tato faza trvala vyse 4 mesiacov kazdu jednu noc