Spánok 2-mesačného bábätka

tatiana234
3. dec 2023

Ahojte naša malá ma už skoro 2 mesiace není kojena papa kazde 3 4 hodiny s cca napapať sa je tak hodinu a pol hore a potom spi tak hodku 2 niekedy pol hodku není nervózna le je proste hore. Každý mi hovoei ze by mi mala viac späť poraďte. Zaspáva sama euspavam. Keď vidím ze jej padajú ocka uložím ju. Ešte rada. Zaspáva s cimlikom ale vyberma jej ho lebo mi príde ze nezaspím tvrdo mam vyberať nemám? Aktuálne si objavila ze vie držať hlavičku takže niekedy je nevrlá keď leží lebo chce všetko poobzerať

Ďakujem

pribinak
3. dec 2023

@tatiana234 keď je hore a je spokojná tak je všetko v poriadku, netreba sa riadit rečami všetkých dookola ale dieťaťom a jeho potrebami a tvojim materinským inštinktom

anavixy
3. dec 2023

Kazde dieta ma svoje spankove potreby, tabulky su orientacne a skusenosti inych ludi s uplne inymi detmi uz duplom, niektore spi menej, niektore viac, dolezite je kolko spanku ma celkovo, aka je noc napr. Pokial je dieta spokojne a nebudi sa v noci prilis casto, nie je co riesit. Cumlik mas myslim zodpovedany v inej teme, nebranit, nevyberat, nechat. Tvrdy spanok nie je pre malicke babatko ani bezpecny ani prirodzeny, nema sa nijako umelo predlzovat ani prehlbovat.