Zhoršený spánok 16-mesačného syna

24. feb 2024

Ahojte, prosím o radu, syn (16m) posledné 4 dni začal vstávať pred 6 ráno predtým vstával tak o pol 8..úplne to narušilo režim dňa, predtým vstal- raňajky, šiel spat o 11 na cca 2 hodiny, zobudil sa jedol obed, potom okolo pol 4-4 šiel spať ale to len výnimočne väčšinou už bol len jeden spánok. vecer potom zaspaval o pol 9…no teeaz vstane ráno o 5:40, už o 9 chce spať a keby aspoň pospal niečo ale spí 15-20 minút..potom ide spať až o 1 a to pospi tiež max pol hodinu…úplne nám to zmenilo režim, všetko..navyše v noci sa zobudí ešte 4-5x čiže ja som ráno o 5 ako smrtka už som z toho nervózna, som nevyspatá, cez deň si ani neoddychnem keď spí max pol hodinu…muž chodí z prace až večer a ide ráno o 6 čiže ten mi moc nepomôže…prosím čo mám alebo nemám zmeniť nech aspoň nevstava o tej 5 😫mám pocit že keď malinky tak spal ukážkovo a čím je starší tým je to horšie..celú noc som neprespala odkedy sa narodil

asia83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. feb 2024
niqua
24. feb 2024

Zubky nejdu ? Ja mam 15 mesacnu, ale tie posledne noci su tiez horor, ale idu jej očné aj stoličky naraz...tiez som ako matoha :(

dota6
24. feb 2024

Tiež to máme podobné. Najprv spala krásne :D a teraz? Každú noc sme všetci hore, ruka hore, mladá pani kričí. Ale príčina je jasná, prerezávajú sa jej stoličky. Takže na režim momentálne nedbám, neapolieham sa naň. Chodím ako zombie. Vstáva čerstvá niekedy uz 4:40 :( držím nám palce ženy 😇
@asia83 poprosim si :D adresu na doručenie budete mať v súkromnej správe

autor
24. feb 2024

@niqua
@dota6 súcitim s vami, dúfam že to čoskoro prejde..u nás dnes rekord, ráno vstal o 5:40 a doobeda spánok 15 minút a teeaz sa zobudil po 10 minútach z poobedného spánku 😀mám dosť na dnes 😂

niqua
24. feb 2024

Mne spi od 13 mes. len raz denne 😀

lubkovaandrejka
24. feb 2024

Ja si myslim,ze je to kvoli zubkom..aj nasa spala ukazkovo, ale ked jej sli zuby, to sa zobudila v noci aj 10x a niekedy sa zobudila okolo tretej a boli sme hore do poatej/siestej. Myslela som,ze umriem od unavy. 😆Mne pomohlo len nalievat sa kofeinom. Neboj, prejde to a zas bude dobre.🌹

asia83
24. feb 2024

Prepáčte, písala som ku inej téme.

niqua
25. feb 2024

@lubkovaandrejka presne...kofein 😀

lubkovaandrejka
25. feb 2024

@niqua aspon nieco dokaze cloveka nabudit😆 inak by bol ako zombie.