Zhoršený spánok 5-mesačného bábätka

janett_fashion
10. feb 2024

Ahojte, chcem sa spytat, ci to ma niekto podobne ako my. Mala krasne spala do 3 aj pol mesiaca. Prespala celu noc bez problemov aj ked sa zobudila zaspala pekne sama. Pred Vianocami ako mala 4 mesiace odvtedy spi velmi zle, na jedlo sa nebudi. Nebudi sa ani s placom len sa vrti a stazuje sa. Ked jej dam dudlik tak pekne zaspi sama v postielke. Niekedy je to cez noc aj 10 krat..niekedy 2/3 krat. Mozu zato byt aj zubky ze sa jej pomaly uz tlacia? Lebo predtym toez zaspavala s dudlom, ked spala dobre a vnoci nebol problem. Tak neviem, ci je to s dudlikom. Rezim ma tak ze pobede ma jeden dlhsi spanok 2 aj pol az 3 hodiny. A druhy spanok je uz kratsi 1 az 1aj pol hodiny. Rano si tiez este zdriemne taku hodinku a to je vsetko. Vecer sa kupe pravidelne medzi 7 a pol 8 ..napapa sa a ide spat cize do pol 9 spinká. A rano vstavame niekedy o pol 7 ..a niekedy medzi 7 a pol 8. Nestazujem sa, lebo ked si toto vsetko odmyslim tak spinká celkom dobre len ma zaujima, ake mozu byt dovody zhorsenia..a kedy sa to moze zlepsit ako ste to mali vy. Dakujem.

andrea_82
10. feb 2024

To je spankova regresia, nas 10-mesacny teraz tiez spi horsie, ako ked bol babo. Zacinaju si uvedomovat svet a potrebuju sa uistit, ze ste pri nich.

janett_fashion
autor
10. feb 2024

@andrea_82 ako dlho Vam to trvalo? Lebo nasa bude mat uz o dva tyzdne 6 mesiacov

andrea_82
10. feb 2024

Vlastne to trva doteraz. 🙂 su horsie a lepsie noci. Teraz je chory, tak to je cista katastrofa.