Radi by ste otestovali naše lanolínové mydlo Bupi?

michaela_bupi
27. máj 2016

Na lanolínovom mydle od Palmy vyrástli už 3 generácie detí na Slovensku. Na začiatku sa volalo len Detské mydlo s lanolínom. Už 25 rokov ho poznáte pod menom Bupi. Ak patríte medzi tie mamičky, ktoré ešte nevyskúšali naše lanolínové mydielko Bupi, napíšte nám dôvod, prečo by ste ho chceli vyskúšať. My 10 z vás produkt pošleme.

pribinak
27. máj 2016

Nenapíšem ziadnu novinku pre mamičky: non-stop zelene kolena, obed z MS otlačený pravidelne na tričku - u nas klasika ;((

lenkadlo
27. máj 2016

Nikdy som ho este nekupila. Vyskusala by som ho len tak zo zvedavosti. A mozno ma presvedci a zacnem ho pouzivat pravidelne 🙂

ivankajar
27. máj 2016

Ano veľmi rada mi sme mydielkový🙂

babika999
27. máj 2016

Dobré ráno no radi by sme skúsili toto ešte nepoznáme

jarnicka
27. máj 2016

Dobré ráno radi by sme otestovali pretože toto mydlo zn. Bupi sme ešte nemali my používame modré, žlté a ružové a sme spokojní🙂

monicka821
27. máj 2016

rada by som ho vysúšala toto ešte nepoznám

magdicka111
27. máj 2016

potešilo by nás ak by sme ho mohli vyskúšať

kittyjuliette
27. máj 2016

Dobre ranko.Popravde,nikdy ma nenapadlo vyskusat mydielko,ale rada by som skusila,mozno nas natolko oslovi,ze zacneme pouzivat😊

alenka777
27. máj 2016

Ešte sme toto mydlo nemali, radi vyskúšame ak bude taká možnosť 🙂

iffushka
27. máj 2016

Na lanolin vo všeobecnosti som počula iba samé chvály, ale ešte som s ním nemala tu česť....veľmi rada skúsim ak sa na mňa usmeje šťastie 🙂

zuzin78
27. máj 2016

potesilo by ma vyskusat ho 🙂 pekny den

tina1992
27. máj 2016

Nasa mala miluje bublinky. Najradsej ma mydlove, ked umyvame spinave rucky. Detske mydielko sa prida vzdy, hlavne ak rucky nielen vycisti, ale aj vycari usmev na detskej tvaricke🙆

vonava007
27. máj 2016

Lanolinove mydlo priznám sa,sme ešte nemali, som konzerva🙂 a kupujem stále harmancekove,to ružové🙂 ale keď som si prečítala čo vlastne toto mydlo s tuku z ovcej vlny dokáže, hneď mám chuť ho otestovať na suchú kožu môjho staršieho, nie je bábätko🙂 ale to jeho večne skriabanie ma trápi.

greta123
27. máj 2016

Keď boli naši synovia bábätká, gély, peny do kúpeľa neexistovali, používali sme zásadne detské mydlo, kupujem ho aj teraz, rôzne značky s lanolínom, rada ho používam aj pre seba. Mydielko Bupi tiež rada otestujem. 🙂 Vopred ďakujem. 🙂

miricka77
27. máj 2016

Bupi mydlo pouzivam stale.je to jedine mydlo pre deti,ktore pouzivam.syn ma 12 rokov a aj pri nom som ho pouzivala.takisto je to jediny produkt od Bupi,ktory mam.mala som aj penu,ale ta ma neoslovila.mydlo bupi tiez nevysusa moje ekzemove ruky.

s1m.one
27. máj 2016

my ako mega maniaci (cela rodina, kupuje vzdy manzel🙂) do vasho mydla, myslim, ze by to bola pekna odmena za vernost 🙂

ivkasnv
27. máj 2016

Aj moje dve detičky radi vyskúšajú mydielko Bupi 🙂 . Verte mi, využije a spotrebuje sa raz -dva.
Pekný deň Vám prajeme 🙂 .

weba
27. máj 2016

Dobré ráno, radi by sme otestovali mydielko,vsetko čo sme ešte nevyskúšali,nas vždy osloví.

baklik
27. máj 2016

vase mydielka sme zatial, priznam sa, este neskusali, ale radi by sme, ked pocujeme same chvaly... 🙂
a samozrejme, ked budeme spokojni, budeme ho potom aj nadalej pouzivat a kupovat. 😉

erikaemkina
27. máj 2016

Nepoznám,nemali sme , no velmi radi by sme vyskušali Od Bupi noo lebo je to najlepšie ... Tak dufam že Bupi sa usmeje už aj na NAAAS

beat
27. máj 2016

Bupi je najlepsia znacka, pozname to modre mydielko aj ine vyrobky Bupi, ale tak by sme radi vyskusali aj nieco ine, co nepozname a konecne by sme aj my dostali nejaky darcek 😉

jany205
27. máj 2016

Ešte nikdy som nesiahla po tomto mydielku ale už dlhší čas ma to láka. Nebránime sa novým veciam a veľmi radi by sme ho odskúšali. Zbožňujem vône detských mydielok.... Vždy si tým pripomeniem keď moja malá bola ešte menšia :D A to že sa musíme stále umývať lebo momentálne skúmame všetko ani nehovorím. Mydielko by potešilo nielen mamičku ale najmä našu malú 🐸 pretože je nadšená z tej vašej Bupi žabičky 🙂 Veľmi radi odskúšané vaše produkty, ak sa na nás neusmeje šťastie, v najbližších dňoch si ich kúpime

zuzkaleng
27. máj 2016

Máme rady vašu značku ,lebo je šetrná na pokosku ,mam dety alergikou,vyskúšali sme pomali vsetky vase vyrobky len ku mydlam sme sa nestihli dostať .Veľmi by nás potešilo ak by sa na nás usmialo šťastie.

kupcovci
27. máj 2016

ani my sme mydielko este nevyskusali,chcela by sme ho vyskusat hlavne preto,ze sme nan poculi same chvaly ci uz tu na modrom koniku alebo na inych forach 🙂

maminecka2
27. máj 2016

Aj my by sme velmi radi vyskusali mydlo. Mame teraz doma 5-tyzdnovu babiku a kedze jej bracekovia su atopici, musim aj pri malej dosledne vyberat aku kozmetiku budem pouzivat, lebo aj u nej je riziko ekzemu. A toto mydlo urcite splna kriteria. Momentalne je malinka vyhadzana, tak bojujeme aj s tym 😢

krokodilkajmanka
27. máj 2016

Aj my by sme radi otestovali toto mydielko, zatiaľ všetko od Bupi bolo super, držíme sa osvedčených výrobkov, najradšej používame klasiku, pre moju bublinku chcem len to najlepšie 😎

jachin
27. máj 2016

Keď napíšem zo zvedavosti tak to nebude veľmi originálne, že? ale všetko nové treba vyskúšať 😉

stamand
27. máj 2016

Ja som toto mydielko tiež ešte nepoužila. Keďže sa nám o čoskoro narodí prvé bábätko a ja teraz zháňam informácie o kozmetike pre bábätka, oblečení, praní, kojení...proste o všetkom, o čom som doteraz ani nepočula 🙂 a na sedeniach s dulou sa často spomína lanolínová masť na jemné a účinné ošetrenie pokožky, lanolínové mydlo ma o to viac láka vyskúšať.