Ako posilňujete svoju imunitu?

marton_popradske
Moderátor
3. nov 2020

Krásne ránko milé dievčatá, ako posilňujete svoju imunitu? Dajte nám vedieť do komentárov a my tomu najzaujímavejšiemu komentáru pošleme tento čajík. Máme pre Vás fantastický tip. Čajík IMUNITA je skutočným pancierom pre Vašu imunitu. Obsahuje okrem iných blahodarných bylín aj echinaceu, ktorá má vysokých obsah účinných látok. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a podporuje organizmus pri prechladnutí. Čajík obsahuje aj vitamín C, ktorý dopĺňa vlastnosti echinacei. Jednoducho nazdravie 🙂 Nájdete ho aj v našom e-shope na: www.popradske.sk

oriesok
3. nov 2020

@marton_popradske dobre ránko.. Snažíme sa prijímať viac vitamínu C. Ci už v ovocí, zelenine ale aj vo vitamínové forme.. varíme čajík s citrónom a medom.. A trávime veľa času von

megan6
3. nov 2020

My každý deň papame plody rakytnika a ked cítime ze na nás niečo "lezie" tak aj niekoľkokrát denne,plus dopĺňame D vitamin.A striedame čaje :pupava,šípky,medovka,mata...

82vivien82
3. nov 2020

@marton_popradske my keď raz mali silnú chrípku tak lekárka nám odporučila sirup z Echinacei . Tento čaj som ešte neskúšala a ani som nevedela o ňom, určite vyskúšam . A samozrejmé rybí olej pijeme celá rodina

hermionia
3. nov 2020

Imunitu posilňujeme sipkovym čajom, zvyšujeme príjem c vitamínu, či už cez čajík s citrónom alebo jedením citrusovych plodov a občas na striedačku pridáme do jedálnička aj granátové jablko a hlavny je aj pohyb vonku na čerstvom vzduchu.

ivkazba
3. nov 2020

Čierny čaj s citrónom a medom, pohár zeleného a bylinkového čaju, v tabletkovej forme vitamín B, C, D a magnézium, aspoň 3-decový pohár čerstvého smoothie, prechádzka. To je každodenný rituál. No a k tomu positive thinking, pretože veľa vecí je v hlave. ✌️

cadulka2908
3. nov 2020

Dobre rano prajem. Caj s medom a citronom alebo zazvor su teraz nasi partaci...sem tam chlieb s cibulou,cesnakom a vela ovocia,ktore v pobobe smootie zboznuju aj deti...

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@oriesok dobrý tip, ĎAKUJEME

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@cadulka2908 ĎAKUJEME

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@hermionia hlavný pohyb je základ, to je pravda. toto absolvujem asi najviac zo všetkého.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@ivkazba 🙂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@megan6 🙂 ĎAKUJEME

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@hermionia šípkový je mega. je to bomba plná vitamínu C

torysheer
3. nov 2020

Chodíme otuzovat s Ladovymi medvedmi- kúpať sa na Zlaté Piesky, ja už roky a tento rok aj 11r dvojičky. A odtiaľ vždy pekne peso domov, nech máme aj prechádzku na čerstvom vzduchu. Doma potom teplý čaj s citrónom a hrianky s cesnakom ☺️

maryon1
3. nov 2020

@marton_popradske my podporujeme imunitu rôzne: určite veľa pohybu na čerstvom vzduchu, v každom ročnom období, veľa ovocia, zeleniny, keď nastupuje jeseň, hmlisté rána a chlad, a škola/škôlka pridávame vitamín C, kolostrum, pitný režim počas chladných dní = u nás veľa teplého čajíku, s kvalitným domácim medom, obľubujeme bylinkové, najmä z vlastných zásob /či už nazbierané počas prechádzok v prírode, alebo z našej záhrady, kde pestujem medovku, mätu, repík... a mnohé iné/, tieto bylinkové čajíky sú úplný zázrak pri prechladnutiach, kašľu, ktorým sa človek nevyhne v jeseni... a rada predchádzam chorobám, alebo sa ich teda snažím liečiť najskôr sama, pomocou byliniek, doma vyrobených sirupov /skorocelový napr. pri kašli/. no a zásoby byliniek nevydržia večne, prípadne niekedy nestíham v práci, ked mám hrozné frmoly, vtedy oceňujem čaje z obchodu, že jednoducho zalejem sáčok a vychutnám si aj kupovaný... mistral má dobrý výber, a tieto bylinkové novinky od vás sú úplne že top. určite vyskúšame, aj tento na imunitu, aj na priedušky - ktoré často trápia našu starú mamu, dlhé roky ju sužuje astma.

maruskaw
3. nov 2020

@marton_popradske Dobré ráno.🙂 Imunitu sa snažíme posilňovať asi ako každý iný: dostatkom pohybu, jedením čo najväčšieho množstva ovocia a zeleniny, prípadne teraz v jesenno-zimnom období aj užívaním vitamínu C+zinku. Samozrejme aj pitím rôznych čajíkov. Pre mňa sú čajíky alfou a omegou dňa, takže neprejde ani deň, či už cez leto alebo v zime, aby som si nejaký nedala. Nech pijem akýkoľvek čaj, tak musí byť s citrónom.🙂 A veľmi dôležité na imunitu je aj psychická pohoda, mám sama na sebe vyskúšané, že ak je človek v strese alebo v záplave starostí, tak som náchylnejšia na prechladnutie.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@torysheer tak toto je perfektné!!!! klobúk dole, toto by som neviem či dal 🙂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@maryon1 ĎAKUJEME za Váš perfektný príspevok. hlavne čerstvý vzduch. súhlasím.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@maruskaw dobré ránko, ĎAKUJEME veľmi pekne za Váš príspevok. Krásny utorok.

mogaa
3. nov 2020

betaglukány, D-vit. a zinok...samozrejme veľa ovocia, zeleniny, 2-3x v týždni cvičenie a denne pobyt vonku....a samozrejme dobrý pitný režim - hlavne voda a čajíky, práve teraz popíjam od Mistralu Nachladnutie+zázvor a šípky(chuťovo je dobrý)

livizi
3. nov 2020

@marton_popradske Priznám sa, najradšej imunitu posilňujem pravidelným pobytom v saune a následným ochladením organizmu v ľadovej vode 🙂 S deťmi radi chodievame na dlhé prechádzky, pobyt v každom počasí na čerstvom vzduchu je na nezaplatenie 🙂

lpolak
3. nov 2020

@marton_popradske snazime sa celorocne nie len narazovo, cyklisitka s detmi, lesne prechadzky, samozrejmostou je zdrava strava na baze cibule, cesnaku, VASE CAJE citron zazvor je u na Top, minule sme ochutnali so zazvorom co mate NACHLADNUTIE-neskutocne prenikavy zazvor, ktory milujeme, teraz detom pred skolou kazde rana sipkovy caj nazberany na lesnych prechadzkach, perfektna bomba vit.C a doplnami vitaminmi D., pocula som uz o echinaceii a tak tento cajik by som dala za vyskusanie, kedze pri 3 nezbednikov, mame boje proti bacilom aj zo skoly aj skolky potrebny🙏🙏🙏

veronikaa006
3. nov 2020

tento čajík IMUNITA je výborný. Pijeme ho s manželom každý deň 🙂

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@mogaa ĎAKUJEME vám za Váš tip.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@veronikaa006 to sme veľmi radi, že Vám chutí. kde ho kupujete? on-line, alebo v kamenoom?

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@lpolak cyklistika aj ja. súhlas. a dokonca aj čajík zázvor citrón - ĎAKUJEME.

marton_popradske
autorModerátor
3. nov 2020

@livizi presne tak, prechádzky na čerstvom vzduchu sú na nezaplatenie.

trema
3. nov 2020

Kazdodenny pohyb na čerstvom vzduchu, kvalitny spanok a nestresovat sa.. pijeme rakytnikovu stavu, vela caju s medom, peľom, citronom, zazvor, pijeme aj kurkumovo skoricovo zazvorovy caj a jeme kyslu kapustu, klíčky, vela ovocia a zeleniny a otuzujeme sa - rano sprcha studenou vodou

macik45
3. nov 2020

Dobrý den. Ja sa snažím veľa pohybovať na čerstvom vzduchu, vyrábam si rôzne prípravky na podporu imunity- sirup z plodov bazy čiernej, tintktúru z echinacei, pijem šípkové maceráty a pijem veľa bylinkových čajov z byliniek ktoré si aj sama nazberám🙂

lujzamisko
3. nov 2020

Tento rok sme zbierali šípky na céčko a robím 2x do týždňa studený vyluh na cecko. Dávame si decko. Snažíme sa jesť terajšie sezónne ovocie hrozno ,jablká,hrušky od susedov ,černice, aroniu sušenú mám tiež bio od susedov , máme rakytník aj v mrazaku alebo suseny.
Keď niečo cítime že na nás ide tak dame koreň zázvoru na čajík . Chodíme veľa von pokiaľ sa dá a synček nieje chorý tak do lesa najviac ..teraz je sezóna hríbov tak že prechádzka ,čistý vzduch plus lesná odmena.

lienka175
3. nov 2020

pre mňa najlepším posilňovačom imunity je dobrá nálada, keď sme dobre naladení, tak sa nám darí, máme chuť cvičiť, jesť zdravé veci a tešiť sa zo života 🙂 preto aj teraz, keď so svojimi žiakmi komunikujem iba online, vždy začínam hodinu niečím humorným, veselým, aby sme sa zabavili, dobre naladili a mohli pracovať 🙂