Logopédia hravo

nelakuzelnecitanie
Moderátor
22. sep 2019

Trápite sa so správnou výslovnosťou spoluhlások? Navštevujete logopéda? Potrebujete, aby vaša ratolesť doma precvičovala, ale veľmi sa jej do toho nechce?

Tento rok sme sa zhostili neľahkej úlohy a v spolupráci s odborníkmi sme pripravili novú logopedickú knižku Rozmotaj si jazýček. Titul bol pripravený starostlivo spolu s logopedičkou a je vhodný ako doplnok k logopedickej terapii. Krásne ilustrácie podnecujú k spontánnym reakciám dieťaťa. V tejto knižke si precvičíme hlásky D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. Pobaví chytľavými pesničkami, básničkami, zaujímavými úlohami, komiksami a záverečnou veľkou hrou. A ešte jedna super vec! Knižka obsahuje aj jednu absolútnu novinku a to je nahrávacia ikona, pomocou ktorej sa môže dieťa úplne jednoducho nahrať a porovnať si, ako vyslovuje slovo či vetu ono a ako kúzelná ceruzka. Toto bude deti zaručene baviť!

Trápite sa so správnou výslovnosťou spoluhlások? Navštevujete logopéda?

spadnutaslivka
22. sep 2019

vyzerá zaujímavo. nehľadajú sa nejakí testovači? 🙂

anka2103
22. sep 2019

Navštevujeme už druhý rok a to R sa nám nechce prilepiť veru na jazýček a keďže aj druhý syn nerozpráva čisto, táto kniha by bola tým najlepším učidlom 🤩🤩🤩

henuskah
22. sep 2019

Super, tešíme sa🙂starší syn chodí na logopédiu, takže sa kniha zíde a určite ju kúpime 😉

kalla37
22. sep 2019

Je už v predaji?

aduliak
22. sep 2019

Super,určite vyskusame😀

ivki7
22. sep 2019

Na tuto knizocku mam zalusk ale zatial nebola v predaji nasa ma zatial 3r ale to nevadi. Pozerala som to videjko a strasne sa mi pacila sa tesim ked uz bude v predaji.

sperka
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie tak toto je skvelá pomôcka, hodila by sa pre našu Libušku, kedy bude dostupná v obchode/ e-shope?

vanok
22. sep 2019

Na túto sa teším; synova výslovnosť je katastrofa, ale každodenný cvičením sa to zlepšuje. Tieto knižky mám rád, tak snáď to bude brať ako hru a zábavu.

si14
22. sep 2019

Mojej dcerke sa len teraz zacina rozmotavat jazycek,,tak dúfam ze logopeda nebudeme potrebovat... Knizka by sa nam velmi pacila 🙂

ivusik29
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie vyzera to super, urcite to vyuziju aj deticky, ktore len zacinaju rozpravat 🙂 dalsi skvely darcek, len to musime postupne vsetko kupovat 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
22. sep 2019

@spadnutaslivka Možno sa ešte budú, keď vyjde z tlače 🙂

nelakuzelnecitanie
autorModerátor
22. sep 2019

@kalla37 @sperka V druhej polovici novembra bude 🙂

attenna
22. sep 2019

@nelakuzelnecitanie zatial nie, no chystame sa, 4-rocna zakecana baba, ktora rozprava aj pocas umyvania zubov, ma problem s vyslovnostou hlasok L a R. A uz tusim, aku knihu dostane na Vianoce 🙂

darijah
22. sep 2019

super teším sa práve sa trápime s písmenkom R a L možno nám pomôže a hlavne ju to bude baviť.

girko
22. sep 2019

Tiež chodíme na logopédiu, hlásky okrem R vie dcérka povedať, žiaľ v slovách ich vyslovuje nesprávne, dokonca ich prehadzuje. Cvičíme každý deň...

manee
22. sep 2019

Vyzerá super. Žiaľ moj synak ma problemy so sikavkami, prave tieto ovlada pekne

petruska81
22. sep 2019

super nápad, určite bude jedným z vianočných darčekov

eunikka
23. sep 2019

Chodíme, cvičíme a pomaly sa vo výslovnosti zlepšujeme. No musím priznať, že niekedy je ťažké prinútiť neposlušný jazýček k práci, možno keby cvičil spolu s knižkou, išlo by to ľahšie.

irali
24. sep 2019

Aj my sa trosku trapime, ale poctivo cvicime ☺

aledra
24. sep 2019

@nelakuzelnecitanie my sa strapime so sykavkami s,c,š,ž...