Je taliansky Aptamil to isté ako slovenský Nutrilon?

luciaverner
10. júl 2014

Ak dávam v Taliansku Aptamil a prídem na dlhšiu dobu na SK môžem pokračovať Nutrilonom? Alebo je tam trošku iné zloženie?

snubenci08
10. júl 2014

Myslím, že je to to isté, aj v Rakúsku sa volá aptamil a aj my sme z neho prešli na nutrilon. Určite sa nemáš čoho obávať. Aj keď zloženie môže mať trochu odlišné.

luciaverner
autor
10. júl 2014

@snubenci08 dakujem, som si aj myslela, len som sa chcela uistiť, nezistujem to pre seba ale pre sestru, tak som si chcela byť istá...

danielita18
10. júl 2014

Aptamil nemavajú náhodou v DM,sa mi zdá ale mal by to byt ako Nutrilon lebo kamoska to davala Anglicku a tu potom davala tiež Nutrilon

luciaverner
autor
10. júl 2014

@danielita18 nie na SK som aptamil nevidela, ale obal má taký istý jak nutrilon

darina1952
10. júl 2014

@luciaverner ÁNO je 😉 ...aj v Bulharsku som Nutrilon kupovala pod označením Aptamil

danielita18
10. júl 2014

@luciaverner a tak kde som ho ja potom videla 🙂

luciaverner
autor
10. júl 2014

@danielita18 neviem 🙂 U nás ho určite nemaju v DM, ale ked budeš mať cestu okolo tak nakukni a ak ho majú v jednej drogérke musia ho vedieť objednať aj do druhej

danielita18
10. júl 2014

@luciaverner ok 🙂 ked ho objavím dam vediet

anuskaaprazko
10. júl 2014

@danielita18 nemylis si ho s mlieckom alnatura? 🙂

danielita18
10. júl 2014

@anuskaaprazko nie určite ja Aptamil poznám lebo kamoška ho davala malej v anglicku a ked prisla sem tak jej zacala davat Nutrilon lebo je to isté akurátne ze u nas je to o dost drahsie ako hoci kde inde len sa mi marilo ze som to niekde videla ale možno aj tu na koníku ked kukavam mlieka lebo ja davam Hami a niekedy si viem odtialto kupit tak preto sa mi to mýli

jessey
11. júl 2014

@luciaverner ja som v egypte tiez davala aptamil. vyrobca je jeden,

anuskaaprazko
11. júl 2014

@danielita18 moze byt 🙂

dankaferka
11. júl 2014

Aptamil je u nas nutrilon 🙂)) s tym rozdielom, ze aptamil je ovela lepsi a kvalitnejsi maly ma 2 roky, muz mu ho nosi z nemecka, takze aj ten taliansky bude urcite fajnovy 🙂))

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 šak toto... nás berú jak .... a aj s takými výrobkami nás krmia

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 hmm veru jej budem museť povedať

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 a super je že sa dá Aptamil zohnať aj zarobený .... to je fakt super ked ideš von, že sa nemusíš prplať s dvesto nádobkami a flaškami

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 presne, je to super, nechápem prečo to nedajú aj na slovenský trh, podla mna by sa to super predávalo

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 ja by som si kúpila, aspon na výlety ked sa šlo ...

luciaverner
autor
11. júl 2014

@fidka79 a v pohode ti to mlieko kozie pije? mne tá moja ani kravské nedá do pusy, proste to nechce a to som jej skúšala jak krabicové tak aj z automatu, vyplúva všetko, takže som nútená kupovať stále umelé 😒

luciaverner
autor
11. júl 2014

šak čo by si chcela od 5 ročného 🙂 tí už majú mlsné jazýčky 🙂 Kozie sme neskúsili, len kravské, ale skúsim zohnať ale nedávam tomu velkú nádej 🙂

jaja018
13. júl 2014

Aj u nas su tie flasticky ale asi iba c nemocniciach. Vydela som ich ked som bola s malou v nemocnici.

luciaverner
autor
14. júl 2014

@jaja018 to fakt? lebo v obchodoch som ich veru nevidela

jaja018
14. júl 2014

Ked malá mala dva mesiace bola chora a boli sme v nemocnici a tam som to videla ked son si chodila pytat mliecko pre malu. Ale v obchodoch ani v lekarni som nevidela ani ja.
@luciaverner