Drahé ženy, koho ako prvého voláte pri problémoch v domácnosti? Alebo to zvládate samé?

samsung_tomas
22. mar 2017

Drahé ženy, koho ako prvého voláte pri problémoch v domácnosti? Alebo to zvládate samé?

ferihegy
22. mar 2017

Manzela 🙂

agnesino
22. mar 2017

Myslím si, že väčšina chlapov volá na pomoc ženu😂

bodkafan
22. mar 2017

Aj ja manzela 😉,nech vie ze mame doma spotrebice 😀

terezka1947
22. mar 2017

no..podla toho,na co....a co je to problem v domacnosti-lebo skontrolovat,ci je nieco v zasuvke,ci su poistky ok,to viem aj ja😀
ked nieco smrdi-toooo uz asi tiez tusim...a vtedy uz staci pocakt,kym manzel domov pride aj sam a uz iba skonstatujem😀
ale vazne....vela veci viem poriest ja-no a manzel je sikovny dost,takze volam pri problemoch jemu...a on dalej,ak si s tym nevie rady ani on-do servisov,atd

jahodka8
22. mar 2017

závisí od problému

jasminet
22. mar 2017

manzela... su veci, ktore zvladnem sama, len manzel je potom smutny vraj: este zistis, ze ma uz nepotrebujes 😀 tak mu robim radost a necham ho byt hrdinom 😀 😉

meusicka
22. mar 2017

ked neporiesim ja, tak musi manzel 🙂

gretocka
22. mar 2017

ak si neviem poradit, tak poradie je 1. manzel, 2. svokor 🙂

dzjanetta
22. mar 2017

1/ mojho priatela...
2/ mojho otca..
tito dvaja muzi su u mna TOP ❤
3/ tak isto moja mamina ...zas ine veci❤
ale vela zvladnem aj sama😉

zuzu13487
22. mar 2017

Jednoznačne najprv manžela, ale často ma po pár minútach volá na pomoc, takže v konečnom dôsledku to riešim tiež. Ale zase aspoň sa to naučím a potom machrujem. 😃 Ak nemôže manžel , tak ako druhy v poradi je jeden z mojich bratov a potom kamaráti...A občas sme my ženy natoľko šikovné, že si to vieme doriešiť aj samy, hoci je nutné mať naozaj kopec trpezlivosti a odvahy.

libawet
22. mar 2017

@samsung_tomas manžela, je našťastie veľmi zručný , praktický a pohotový.

vroni
22. mar 2017

manzela. Co nezvladne, zvladne Juhos z obchodu na rohu (ten chlap ma zlate ruky a opravi fakt cokolvek. Netusim, ako sa vola, on sa aj predstavuje ako Juhos z rohu... 😀)

simca06022011
22. mar 2017

Co neporiesim ja, neporiesi ani on, cize volam rovno odbornika, alebo ak ide o jeho znameho, zavola ho on... :D nebrbleme sa v hocicom :D Ale zase zalezi aj od problemu, problem je prasknuta voda, pokazeny spotrebic... problem nie je "treba navrtat dieru na obraz" :D

taniellita
22. mar 2017

Ja najprv skúšam sama, som taký domáci kutil a ak sa nepodarí , švagor, pokial manžel nie je doma 🙂

jana_eyre
22. mar 2017

Podla toho aky ten problem je.. Napr. Ak nam vleti do izby lastovicka, vyhanam ju sama.. Ak nam zacne pistat kotol, volam muzovi.. Ak nemoze muz, tak volam brata..

tyelde
22. mar 2017

väčšinou riešim sama alebo teda s priateľom, zložitejšie veci firma čo nám dom prenajíma 🙂

lulu2014
22. mar 2017

....podľa situácie....ale keďže my žienky sme šikovné a veľakrát si musíme poradiť samé....potom manžel....príp.kto je poruke alebo odborník---v najhoršom prípade. Ak zlyhá manžel.😉

monika11m
22. mar 2017

No koho asi?

miskamaj
22. mar 2017

tak ja som v tomto trosku ina. ja si z detstva pamatam, ze moj otec stale nieco robil, opravoval, skladal. Vadilo mi to. Vadilo mi, ze sa sa nami nehraval. Nemam vela spomienok na hry so svojim otcom. A preto, kedze teraz je doba omnoho viac uponahlanejsia, volneho casu je omnoho menej, ak vobec nejaky je a jednoducho nechceme tento cas venovat veciam, ale detom. I napriek tomu, ze manzel (a ani ja 😀 ) nie sme lavoruky, pokial je nieco nutne, volame servis. Ostatne veci si spisujem, co treba opravit a nepravidelne volam "hodinoveho" manzela. Na vacsie upratovanie volam upratovacku, do zahrady zahradnika 😀 Pomaham niekomu privyrobit a my si zatial s detmi uzijeme volno, ci pekny vylet 🙂

mihula
22. mar 2017

@samsung_tomas svokru🙂

samsung_tomas
autor
22. mar 2017

@dzjanetta dobry zoznam 🙂)

dzjanetta
22. mar 2017

@samsung_tomas dobry ludia okolo mna..😉
..ale to nevyvracia fakt..ze som jednoducho SIKOVNA ZENA🙂

erikad82
22. mar 2017

Môjho otca je taký top poradca na všetko 🙂 a samozrejme aj manžela,ktorý pozrie aaaaaaaaaaaaaaaaa -sem tam sa ja do niečoho pustí 🙂

kika050
22. mar 2017

manžel, 2 svokor a 3 už opravára. Teraz akurát asi budem volať na opravára..neodteká mi voda z práčky samsung☹

rostklec
22. mar 2017

Záleží od nalady. Ak je zla tak kladivo 🙂 🙂 🙂.

nika213
22. mar 2017

Ja volám buď maminu alebo kamošku 😀