Poznáte ten pocit, keď zistíte, že ste spolu s tmavými 👖 vyprali zabudnutú papierovú vreckovku?

samsung_tomas
Moderátor
20. nov 2017

Poznáte ten pocit, keď zistíte, že ste spolu s tmavými nohavicami vyprali zabudnutú papierovú vreckovku?👖

jajamalka
20. nov 2017

veľmi dobre. A vôbec to nemusia byť len tmavé veci. 😅

evittam
20. nov 2017

Ešteže mame susicku. Uz to odvtedy nie je problem ak sa to stane.

kondaska1
20. nov 2017

Ano, uz som to raz spoznala a nadavala som cely den. Pracka prala este 2x kym to vyslo + rucne oberanie zbytkov

kkkatkaaa
20. nov 2017

Ta ne, ta ne ?!?! 😨😨😨😨

vivian27
21. nov 2017

Mne sa to ešte nestalo 🙂

montemotherone
21. nov 2017

Ja som nie raz vyprala aj celý balíček vreckoviek 🙂

danka1611
21. nov 2017

Aj mne 😄 a odvtedy som mužovi nakazala,aby si po sebe vyberal tie vreckovky 😃 tak už odvtedy je fajne 😃

ivuska027
21. nov 2017

Stalo sa. Sušička to hravo zvládla 🙂

bonovka
21. nov 2017

U nas sa stava veru aj ked sa snazim prehladat vrecka,niekedy sa pozabudnem,pripadne si nevsimnem..na ciernych veciach je to uplne TOP.ale stale lepsie,ako ked teta prala v pracke paperovy vankus a roztrhol sa.. 😎👍👏

ema234
21. nov 2017

@samsung_tomas raz sa mi stalo pri ciernych veciach odvtedy kontrolujem vsetky vrecka 🙂

bosorkabb
21. nov 2017

Jaaaj a koľko krát. Hlavne manžel je na to expert. Ale sušička pomáha.
Horšie je záhadná strata vždy len jednej ponožky. Premýšľam už veľmi dlho čo s nimi naša práčka robí 😎

sperka
21. nov 2017

Áno stáva sa to. Nie pravidelne, ale občas áno. Servítky, alebo kresbičky so škôlky. Sušička je na toto dobrý expert! Tá, to vyrieši za mňa ;)

rucka77
21. nov 2017

Hlavne v zime sa to stáva keď máme obaja skoro všetkých vreckách nejaké papierové servítky 😂 Ale už sa mi to stalo toľkokrát, že človek by si už aj povedal, že sa poučím a zakaždým sa presvedčím, že vo vreckách nič nie je a aj tak sa mi to ešte stáva 😂

cupakabricka
21. nov 2017

aaaaaaaaaaaaaaach tak to ano...stava sa obcas a mam potom strasne nervy, niekedy zabudne mm ale vacsinou ja lebo ja som posledna ktora hadze pradlo dnu a kontroluje vrecka!!!!! tiez si stale vravim ze nabuduce si da vacsi pozor ale stane sa to znova..... a tak mi nic ine neostava iba dat viackrat prat plus rucne trosku obrat... 😉🙂

slimstar
21. nov 2017

mne sa to teda ešte nestalo. Druhé baby písali, že to hodili do sušičky a ono to zmizlo. Neskúšala som, ale sušička je super.

yanni
21. nov 2017

Stalo a stava ale to vobec nie je problem. Kupujem len Tempo vreckovky a tie sa nerozfrckaju. A mam aj susiscku, keby nieco.

katkalubkova
21. nov 2017

Stalo a vsetko zle je na nieco dobre. Vtedy som zistila, ze mi pracka zle plácha prádlo. Ked som tmave pradlo dala do vane naplnej cistou vodou a zacala rucne plachat, aby sa kusky z oblecenia putili, isla praskova voda uz z vyprateho pradla. Zial, privolaný opravar mi oznamil, ze pracka je ok, len treba davat menej prasku a pustat jedno plachanie navyse. Dnesne pracky pouzivaju menej vody a pradlo sa vraj perie bitim o seba a neperie sa vo vode. Hrozne zistenie, ale teraz som uz omnoho opatrnejsia.

matazirafa
21. nov 2017

@samsung_tomas no stava sa, ale stale lepsie ako ked mama oprala tatovi v koseli stovku.. nastastie este v korunach slovenskych :D moj nastastie peniaze po vackoch nenosi

atinkaa
22. nov 2017

uprimne stalo sa mi to a bola som velmi prekvapena ze sa vlastne nic nestalo, zo susicky som potom vybrala vyprane ciste vreckovky 😀dokonca i biele nezafarbene vdaka DM kapesnicku, ktory k farebnym veciam prikladam, normalne by sa dali nanovo usingovat 😂😎teda kein stress - ziadna velka tema

ale dotaz opat skor na teba tomas
@samsung_tomas pracka so susickou, pracka a susicka zvlast, najlepsia samsungova aka, preco, zas ak sa da tak nie spravy ala Google ale vlastne skusenosti, rady, postrehy - dikesko.

anielicek009
22. nov 2017

Baby fakt susicka vytiahne ten bordel z vreckoviek? MM mi chcel kupit pracku zo susickou hovorim mu ze veci viem zavesit ale ked teraz citam asi by sa mi zisla hlavne kvoli tym vreckovkam 😂

katharinka1
22. nov 2017

pokial kupujete papierove vreckovky Tempo, tak tento problem je uz minulostou 🙂, vreckovky si mozte po vyprati pekne zavesit, vysusit a znova pouzit 😅

katharinka1
22. nov 2017

@anielicek009 ano, susicka zachrani v tejto neprijemnej chvili. Po dosuseni len vycistis filter, na ktorom sa zhromazdia chumaciky roztrhanych vreckoviek a hotovo.

anielicek009
22. nov 2017

Super uz asi budem trvat na susicke 🙂

lubina
22. nov 2017

@samsung_tomas tak to ani pomysliet nechcem..uz sa mi to totiz stalo a trvalo to chvilu vsetko odstranit po papierovej vreckovke 😢 Ale ako citam susicka by to vyriesila...

samsung_tomas
autorModerátor
22. nov 2017

@lubina susicka je dobry zlepsovatk, len potom treba davat pozor a vycistit dokladne filter

tami2014
22. nov 2017

Stalo viackrat. ,,Najlepsie" to bolo pri strikovanych svetroch. Robota na cely vecer. 😈

stastna
22. nov 2017

😨 neznášam 😈😝

elfi1
22. nov 2017

Tiez poznam🙂
Ale predvcerom mi nejak divne hrkalo v pracke - ja ze asi dvoje rifle su na pracku moc. Ale ze muz mal za pasom otvaraci vacsi noz mi nenapadlo. V pracke sa aj otvoril
Som sa bala ze franforce budem vytahovat
Ale vsetko prezilo

anielicek009
22. nov 2017

Ja tam kolko krat najdem eura 50centov 1 euro 20 centov 🙂