Čo hovoríte na našu novú reklamu?

matus_bazant
25. apr 2016

Hurbanovské mamičky vždy vedia, čo je pre vás najlepšie. Nielen radler úplne bez alkoholu, ale aj v uzatvárateľnej fľaši, s ktorou sa vyhnete trapasom. 😀 Pozrite si našu najnovšiu reklamu.

https://www.youtube.com/watch?v=_wbEVpsqw7M

A pamätáte si aj tú z minulého roka? Ktorá sa vám pačila viac? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=lPMSccuSjm0


bubloska135
25. apr 2016

mne sa pacia obidve, su napadite, ale hurbanovske mamicky su TOP 🙂

matus_bazant
autor
25. apr 2016

@kim_rossi_stuard Veríme, že by bolo z čoho vyberať... 😉 V spote mali byť aj hurbanovskí futbalisti, ktorí aj boli na natáčání, no bohužial sa nám do 45-sekúnd nezmestili ☹ ☹

matus_bazant
autor
25. apr 2016

Jéééj, tak to sa teším! Na zdravie, @misel0806! 🙂

misel0806
25. apr 2016

@matus_bazant podobne akurat pochlipkavam mojho bazanta metoveho tak na zdravie😀😀

zabka55
25. apr 2016

Nová reklama je super ;)...som sa zasmiala....a veru ocení sa uzatvaratelna fľaška najmä na cestách ;)

tatianak24
25. apr 2016

hoci pivo vobec nemusim, pretoze mi smrdi...Radler sme si s manzelom oblubili, my mame s manzelom najradsej klasicku prichut s citronom (samozrejme v mojom stave bez alka)...hlavne na pretravenie, ked si dame nejake to masko alebo v lete ku grilovacke je top 🙂 a nova reklama na uzatvaratelnu flasu je super, pobavila nas 🙂

liewik
25. apr 2016

@matus_bazant akurát pijem novinku levanduľa A čierne ríbezle, vadí mi však to ako aj pri ostatných chutia ch, že úplne bez alkoholu nieje, takže pri riadení ho už nepijem aj keď je vynikajúci

gastanka32
25. apr 2016

@tatianak24 to s tebou suhlasim. Ja som nejako pivo nikdy nemusela. Ale radler to je uz ina kava. Tomu nie veru nepoviem 🙂 o to viac ma tesi ze uz je aj v uzatvaratelnej flasy takze si ho budem moct vychutnat na viackrat. Mnamka.. ste mi normalne chut urobili asi vybehnem do vecierky si kupit jedneho 🙂

evkakd
25. apr 2016

Na novej reklame som sa brutalne smiala, je super. Hlvane na tom koncerte 😀 po dlhej dobe reklama na ktorej som sa pobavila.

fxcvikotova
25. apr 2016

aká super ochutnávačka,prebehla doobedu,škoda,že som trčala v práci 🙂

maminka11
25. apr 2016

super reklama, paci sa mi viac tato nova 🙂 ocenujem a mam rada nealko Radler 🙂

anka2103
25. apr 2016

Uz dlho som doma vravela,ze treba radlery v uzatvaratelnej flasi a to hlavne na cesty do auta. Chvaaalim moc a kedze sme doma s manzelom soferi 0,0% je len top 😉

4ocka
25. apr 2016

Vyborna reklama a super0.0% pifko🙂 akurat ribezla levandula az moooc sladke:(

cecilka123456
25. apr 2016

Ja velmi lubim radler ale nekupujem si tento flaskovy lebo mam potom dojdem ze pijem predrazenu malinovku :D, ale citron baza mata je najlepsi 🙂

syberia
25. apr 2016

No ja tiez na radler nealko nedam dopustit...v lete nemoze v chladnicke chybat.....mam vyskusane vsetky prichute ci uz alko alebo nealko......a velmi sa tesim na tu novu prichut s levandulou....lebo u nas som ju este nikde nemohla najst v obchode.....tak dufam ze sa neobjavi az na koci leta😯 ku nam vzdy tieto super novinky dorazia az neskor.....no a reklama.....myslim ze ta prva je o trosku lepsia.....😆

wal
25. apr 2016

Reklama sa mi páči nová. A fľaša...? Už ho deti nevylejú,a nie len deti 🙂 Mimochodom levanduľový som nevidela ale budem hľadať

thambelinka1
25. apr 2016

Len škoda, že to levanduľové nemajú v celom Zvolene polovička preto obehala všetko a nič. Čiže veľké sklamanie 😕 lebo som nerozliala a aj tak som ho nedostala

matus_bazant
autor
25. apr 2016

@thambelinka1 @wal @syberia

Prvá várka levandule čiernej ríbezle sa veľmi rýchlo vypredala.... Už sme navarili aj druhú, teraz to už závisí od reťazcov a jednotlivých obchodníkov, že ako rýchlo a ako veľa tovaru si objednajú... Z našich skladov na pulty by to už potom nemalo dlho trvať... Ďakujeme za vašu priazeň a sme radi, že ste nám takto verní a že chcete ochutnať každú jednu novinku 🙂

matus_bazant
autor
25. apr 2016

@anka2103 To som rád 🙂 Ja sa tiež teším, že sa značne zmenšilo riziko, že si oblejem poťahy v aute 🙂

matus_bazant
autor
25. apr 2016

@fxcvikotova Neboj sa, budú aj ďalšie súťaže 🙂

matus_bazant
autor
25. apr 2016

@liewik Naše Radlery 0,0% sú bezpečné aj za volantom.Keď sa uvádzali minulý rok na trh, tak sa dostali aj do spotrebiteľských testov... Ľudia, na ktorých sa testy robili, skôr nafúkali z niektorých keksíkov alebo nanukov - z Radleru 0,0% nenafúkal nikto z testovaných. Viac sa dozvieš napr. tu: http://www.tvnoviny.sk/domace/1796313_vodici-po...

Ak narážaš na označovanie obsahu alkoholu na obaloch našich Radleroch 0,0%, tak tam nám robí vrásky aktuálne platná slovenská legislatíva. Nechcem ťa nudiť paragrafmi, ale rád ti to vysvetlím... Keďže na túto otázku často odpovedám aj na našom Facebooku. 🙂

martinkaha
25. apr 2016

Reklamy nepozerám, tak som nepoznala ani jednu, až teraz cez okazy a páči sa mi viac tá nová. 😀

macko35
26. apr 2016

my poznám všetky reklami moja 2-ročná pricezná na nich fičí,je super ako aj pivo,to pije maminka

liewik
26. apr 2016

@matus_bazant tak potom je to OK, len som mala strach ako vysvetlím našim milým policajtom že som naozaj nepila alkohol, lebo im je to jedno, pozerajú len či človek na fúka A nie to že Z čoho

ajino
26. apr 2016

reklama je fantastická a pivo je tiež fantastické, máme veľmi radi Radler citrón

martul
26. apr 2016

@matus_bazant Dobrý den, chcela by som sa spýtať, ako je to vlastne s tým nealkoholickým pivom. Kúpila som to manželovi a ked sme čítali zloženie bolo tam obsah alkoholu 0,5%?!

mami5
26. apr 2016

Ta nová je super. A už som vyskúšala aj tu super fľašu

mijabg
26. apr 2016

Kooonecne nebudem mať v lete osy v plechovke 😀

10zabka
26. apr 2016

páči sa mi viac nová reklama ako stará 🙂... asi preto, že mám už veľkých chalanov a takto by som deti pred babami či kamarátmi neponížila 🙂... viem, že to mám brať z nadhľadu 😀. Inak ten fľaškový je fajn, ale plechovka je plechovka 😉 Najviac mi chutí citrón - baza - mäta, úžasne vyvážená chuť 🙂 Skúsila som aj levanduľa - čierna ríbezľa... za mňa nie 😉

szdan
26. apr 2016

perfektna je, myslim, ze vase reklamy na slovensku patria v podstate vzdy k tym naj. A "najlepsie" je, ze moje tri deti pocas jej vysielania absolutne nereaguju, ani obraz ani zvuk 🙂 a to ten najmladsi ma len 6 mesiacov. Tak ked od nich daco potrebujem, tak si tu tristvrteminutku pockam, bo zbytocne sa rozculovat 🙂 🙂 🙂