Mikulášska súťaž!

nela_cukor
5. dec 2016

Ahojte maminy, babiny, tehulky aj snažilky 🙂 Chodí u vás Mikuláš??? U nás chodí! Ak chcete od Mikuláša niečo pekné získať, napíšete nám, aké mikulášske darčeky majú u vás najväčší úspech. Z čoho sa tešia deti i vy 😍 Keď pripojíte peknú fotku, len sa potešíme! A nezabudnite si vyčistiť čižmičky!😉

ŽREBUJEME 6 VÝHERCOV! Vyhrať môžete jednu z dvoch variantov balíčkov, s obsahom podľa obrázku. Súťaž bude trvať od 5.12. 2016 do 9.12. 2015 do 9:00. V piatok 9. 12. 2016 uverejníme mená výhercov, ktorým do dvoch týždňov zašleme výhru.
Tešíme sa na vaše príspevky!

veronique_1
5. dec 2016

Moje deti maju radi zosity so samolepkami a kedze sladkosti dostavaju od inych, tak som kupila take.

erickatt
5. dec 2016

Sladkosťi, ale moje deti sú už veľké. My zo synom skôr radosť robime

lucinka10011
5. dec 2016

aj knam chodi mikulas okrem sladkosti dostavame aj ovocie a nejaka hracka sa vzdy najde a na sladkosti sa tesi aj manzel ked ze je moc na sladke 😉

zvonkohra
5. dec 2016

No predsa zo sladkosti nie?ved to mikulas nosi....u nas prinesie do cizmicky takuto nadielku sladkosti🙂a mozem dat foto len balicka kedze chodi az v noci🙂

misiaknunu
5. dec 2016

Moje tehotenske hormony kricia : SLADKE... A Mikulas to chape. Doniesol mi balicky uz v sobotu, kedze odchadzal do Svajcu. A najvacsi uspech maju u mna figurky. Proste ja mam 26 rokov a stale som posadnuta coko figurkami. Aj na Velku Noc si doprajem coko vajka, zajkov a podobne...

fifina461
5. dec 2016

Moje deti majú najradšej nelupane arašidy, oblatky a mandarínky 😀

moni244
5. dec 2016

Jednoznacne sladkosti, tie najoblubenejsie, co maju radi a co nekupujeme casto, to plati aj pre najmensich, aj pre dospelych.
Doteraz mam sladkosti, ktore si len tak nekupim, len vo vynimocnych okamihoch

erikad82
5. dec 2016

🙂 naše deti sa potešia zo všetkého. V balíčku si nájdu niečo sladké ale i ovocie,cereálie ... Zbožňujú gumené cukríky, chrumky ale i jabĺčka či mandarinky 😉 Nás starších poteší hlavne radosť detí a taktiež nejaká ta maškrtka 😉
Foto je z minulého roku 🙂

kikusik88
5. dec 2016

U nas sa Lucka tesi najviac na nelupane arasidy a mandarinky ☺ aj by som pridala foto ako dbes krasne vystupovala pre Mikulasa a dostala balicek no nejde mi to 😞

slavaf
5. dec 2016

My sa balíčky snažíme robiť tak, aby v nich našli vždy nejaké ovocie, oriešky a potom, samozrejme, nejakú sladkosť 🙂 A takéto balíčky si našli naše dievčence už v sobotu... Babky boli na návšteve ... 🙂 Nehovoriac o tom, že u nás Mikuláš rozdával aj diplomy... 🙂

zoizoi
5. dec 2016

Dobrý večer 😊 Áno, Mikuláško chodí aj k nám. 🎅 Dcérka je ešte malá, toto bude jej druhý Mikuláš a v balíčku si nájde všetko čo má rada. Výživu, chrumky, ovocnú tyčinku, čerstvé ovocie 🍏🍌, tyčinky bez soli, piškótky a čokoládové figúrky ( tie zjem ja 😄) Ja budem mať najväčšú radosť z toho, že sa dcérka teší z balíčka. 😊🎁❤️

oxana1212
5. dec 2016

U nas sa deti tesia nejakej drobnej hracke a susienkam 🙂 mu davame prednost ovociu a orieskam.

joja55
5. dec 2016

Kedze mi mame este malu dcerku a mikulas jej nic nevravi (ma 10m) tak mikulas chodivku mne a muzovi....a ak.poslucha ocino tak aj k nemu... 😉 Dostavame hlavne ovocie, oriesky ale samozrejme aj nejaku sladkost.... Sak kto by sa nepotesil s nejakej dobrotky... Bohateho mikulasa prajem vsetkym....

kikundela
5. dec 2016

U nas jasne ze sladkosti,ale aj ovociewa vitaminy 🙂 aj nejaka hracka.maly este nema zubky tak 🙂

erikaemkina
5. dec 2016

Náš Mikuláš , a to nie všetke balíčky 🙂 okrem sladkého dostala aj ovocie

emilia25
5. dec 2016

My ho uz mame pomaly zjedeneho.u nas chodil vcera kedze dnes muz ma poobednu tak sme sa s mikulasom dohodli ze pride skor.najstarsi syn je uz taky na vazkach existuje neexistuje tak ziadne umyvanie ale nachystane bolo a tak sme ich poslali si ich umyt.joj to bolo prekvapky stredny syn uplne uzasny a aj mi dospely sme deti tak mikulas nadelil aj nam.

apolkaaa
5. dec 2016

U nás majú najväčší úspech jednoznačne sladkosti. 🙂 poteší aj ovocie a oriešky. 🙂

13bambulka
5. dec 2016

U nás nesmú chýbať cukríky a lizatko 😃

majba
5. dec 2016

U nás má najväčší úspech čokoláda. A vellllaaaa
Inak aj ovocie a chrumky nesmú chýbať. 😀

adulik0606
5. dec 2016

U nas su to tieto vitaminy naj,naj a samozrejme,ze aj nejaka ta cokolada,kinder vajicko.

aisia
5. dec 2016

Moja dcérka má najradšej čokoládu a ovocie a ešte gumené cukríky :D

katkabobulka
5. dec 2016

Arašidy, mandarinky a banánik nesmú chýbať, viac však poteší čokoládka,kinderko a MIKULÁŠ ten musí byť.. 🙂

cokii
5. dec 2016

Snažím sa dať deťom do balíčka také cukrovinky, ktoré bežne nekupujem. Preto sa tešia z každej sladkosti, ktorú dostanú, lebo je pre nich ozaj Mikulášska - výnimočná 🙂

vonava007
5. dec 2016

U nás bol ozajstny Mikuláš. Deti ani nedychali.... ale vsetky povedali krasnu basničku a dostali svoj vytúžený balíček. Samozrejme bol plny sladkosti, chrumiek, plyšakov ale aj oriešky potešili. Az teraz clovek zacina chapat, ze detska radost je to najviaaaaaac na svete😍

krtica11
5. dec 2016

u nas mikulaš nosi sladkosti a k tomu ovocie tento rok sme chori tak nech ta m je hlavne to ovocie
🙂

martina888
5. dec 2016

tak moje detičky sa potesia najviac kinder vajičku a pamatam sa ze aj ja som sa vzdy tesila kinderku asi nieco zdedili po mne a inak sa tesia vsetkemu......foto nemam este stiahnute takze nemozem prilozit

jankaadamkova
5. dec 2016

Ako každá mama sa sa teším vtedy,keď sa teší dieťatko.
Nám tento rok priniesol Mikuláš okrem pár sladkostí a ovocia aj nejaké drobnosti pre potešenie a nové papučky a pyžamko.
Malý tomu síce ešte moc nerozumie, ale potešil sa koníkom,ktoré doviezli Mikuláša na koči s anjelmi aj čertami (toho sme sa trošku zľakli 😅😈)

tomaskova
5. dec 2016

Ja sa snazim aby bolo v cizmicky aj nieco sladke ale aj nieco zdrave.tak to robievala aj moja maminka a takto to budem robit aj ja. Inak takyto balicek by potesil 🙂 Vas cukor nechyba nikdy v mojej spajzi a hlavne pred sviatkami ked vypekam kolaciky pre seba aj rodinu. Je to moj konicek a tento rok sa chystam upiect 10 druhov tak dufam ze sa vydaria 🙂

erikakosice
5. dec 2016

Samozrejme kinder vajicko :D

martina374
5. dec 2016

Najviac sa deti samozrejme tešia na sladkostí, veď toto nosí Mikuláš 🙂.........a keďže my máme ešte len malú dcérku tak tohto roku Mikuláš ešte nebude,ale tak mamine teda mne 🙂 by mohol priniesť takúto výhru- váš cukor 🙂