Ako cestovať s ročným bábom v taxíku?

danula.ch
31. jan 2011

Ahojte, potrebujem poradit, lebo casto sme odkazani na taxiky. Doteraz sme mali autosedacku 0-9kg, ktoru bolo lahko preniest, ale so sedackou 9-18kg je to dost problem. Je nejake riesenie alebo je to beznadejne? Byvame v malom meste, takze vybavienie taxikov autosedackou asi nie je standard. Prosim poradte ako to riesite vy, alebo co odporucate 🙂

babatko88
31. jan 2011

ahoj, skús sa spýtať, keď voláš s taxikárom, mali by mať autosedačku! za opýtanie nič nedáš 🙂 u nás ju majú, síce nie všetci, ale majú 😉

rainee
31. jan 2011

tiez by ma to zaujimalo, u nas som u ziadneho taxikara autosedacku nevidela.
takisto nechcu brat ani psov a je problem ked ideme aj nabaleni z dovolenky, malokto ma kombi 😠

sue
31. jan 2011

Ja som od niekoho počula, že taxíky sú "oslobodené" od autosedačiek, tak isto ako MHD, ale neviem či je to pravda... (už nakoľko je to bezpečné by som nehovorila...)

edita84
31. jan 2011

ahoj no taxíky by mali mať tiež autosedačky u nás je jeden o ktorom viem že sa mu dá prerobiť sedaňa na menšiu a tak pripútať dieťatko

latvia
31. jan 2011

pokial si z maleho mesta, vsade by som sa dopravovala peso kocikom 😅 napr. vo vacsom meste by problem so sedackou nemusel az taky byt, ja som volala taxik v KE a taxikar si sedacku zohnal 😉 bez sedacky by som s dietatom nejazdila, 100x sa nic nemusi stat a pride jeden okamih a budes plakat....staci si pozriet reklamy nemyslis-zaplatis....

ela2710
31. jan 2011

ja si tiez myslim, ze pokial si z maleho mesta, tak chod predsa s kocikom...maly si posinka, a prechadzka na cerstvom vzduchu je vzdy lepsia ako prevoz taxikom....my sme tiez z maleho mesta, ale taxikom som tu nesla ani raz 🙂

susisus
31. jan 2011

🙂 Zavolaj do taxisluzby a objednaj si taxik s autosedackou, poslu ti ho, su povinni mat take auto, akurat to treba vopred hlasit, aby ju taxikar na dispecingu nalozil. Bezne ju nosit nemozu, lebo by nemali kde dat batozinu zakaznikov.

exupery
31. jan 2011

Taxi sluzba mi mala mat aspon jednu detsku sedacku na vyziadanie,ak ju nevlastni,tak by som si dala namahu a sla pesi,radsej svalovka ako babo na JISke ci mozne aj horsie... ☹

gretkab
8. feb 2011

No idealne, ked ides tym istym taxikom aj naspat, to mu ju tam zatial mozes nechat 😉. My sme to tak spravili, ked sme sli na dovolenku (ale tusim sme boli jedini, kto kedy trval na tom, ze deti pojdu v autosedackach 😉).