Autosedačka Caretero Ibiza

ileas
22. jan 2014

Dobrý deň mamičky.Máte niektorá autosedačku CARETERO IBIZA?Chceme nejakú pre syna tak mamičky ktoré mate napište mi klady a zápory.Ďakujem

luba28
22. jan 2014

@ileas aj my ju chceme,len nam v predajni povedali,ze ked ju treba opravit,alebo nieco tak to velmi dlho trva,...ale mne sa tiez najviac pozdava a aj cena je prijatelna,... 🙂

ileas
autor
22. jan 2014

@luba28 veď nie všetko drahé a značkové je aj kvalitné.Uvidim čo napišú mamičky.Chceme pre syna ale aby nebola tvrdá a aby bola pohodlná.

miuska26
5. feb 2014

@luba28
@ileas baby kupovali ste tu caretero ibizu alebo nie? lebo ja premyslam bud nad ibizou alebo sport classic..🙂 len neviem ake su..ci nie su plytke na sedenie, a ci su pohodlne..🙂 urcite nebudem kupovat ziadne cybexy, romery a dalsie podobne drahe sracky na ktore aj tak nemam..🙂

luba28
5. feb 2014

@miuska26 este nie,cakam na mm a ideme objednat,..bola som na nu pozriet v obchode ,len nahradne diely,alebo reklamamcia trva dlhsie,kedze sa dovaza,...na nete je lacnejsia tak preto som ju nakupila,ale idem objednat

miuska26
5. feb 2014

@luba28 a ako sa ti pozdava? vyzera ze je pohodlna?neskusala si na detoch?ja som uz z toho vyberu na nervy..🙂

luba28
5. feb 2014

@miuska26 je fajn,mäkkucka a da sa pekne polohovat,aspon ta 9-25kg,lebo nechcem väcsiu,....kym bude mat maly 25kg tak uz bude skolak a to bude stacit podsedak,...

ileas
autor
5. feb 2014

My sme objednali ibizu tak čakame kedy dôjde.Boli sme na ňu pozrieť tak som bola spokojna

majmik
25. feb 2014

@miuska26
@luba28
@ileas
Ahojte 🙂 Caretero zaujalo aj mna, kedze romerka ci cybexy ani u nas nehrozi 😝 Chcem sa spytat, ako ste teda nakoniec s tou znackou dopadli a ak ju mate, ci ste s nou spokojne 🙂

miuska26
25. feb 2014

@majmik ja som este stale neobjednala 😀.. stale vaham ci ibizu alebo sport classic ..nevidela som nazivo, nemam kde, bojim sa toho..nastastie este vo vajci vydrzime, ale davam tomu este max. mesiac a budem nutena sa uz rozhodnut 😀.. jedna holka tu MK mi pisala, ze ona a jej kamoska maju ibizu a su velmi spokojne..dobre sa polohuje a drobcom sa v nej paci..tak dufam, ze aj baby tu napisu svoje postrehy a plusy a minusy 🙂

pakin
25. feb 2014

Aj my máme Caretero Ibiza v čierno-červenom prevedení. Je úplne fajn, malý mi tam prespí a 2 hodiny keď ideme na dlhšiu cestu. Je mäkký ale aj stabilný. Len keď chcem (musím) oprať poťah, tak je to riadna makačka kým to dám dole a naspäť 😠 🙄 Ale ináč je super. My máme polohovaciu od 9-25 kg takže to iste využijeme 🙂

dada1252
25. feb 2014

Ahojte, aj ja som váhala ktorú kúpiť či sport classic alebo diablo. Mám 9 mesačného synčeka a nakoniec som mu kúpila caretero diablo xl to je od 9-36 kg, a je polohovateľná. zajtra mi príde. a na tejto stránke sú dosť lacné http://www.eloshop.sk/kategorie/2894-autosedack...[cena][od]=&o[cena][do]=&o[-1][883]=1
Kamarátka ju má a je spokojná a preto kúpila aj pre druhého túto istú. Pekne v nej sedí a teraz tá nová verzia je naozaj super a poznám dosť ľudí, čo boli s nimi spokojný, tak hodnotím pozitívne 🙂 Prvú mám inak romer, ale teraz sme chceli lacnejšiu a hlavne polohovateľnú

luba28
1. mar 2014

@majmik objednala som caretero ibizu red http://www.eloshop.sk/tovar/45448-autosedacka-9... ,..nikde inde lacnejsia neni,...uvidime aka bude,ale videla som ju nazivo a je super,...

liluka
7. mar 2014

Ahojte ženičky. ja sa tiež neviem rozhodnut medzi ibiza a diablo xl plus... maju tam deticky dost miesta? ja sa bojim, lebo nevieme nikde vyskusat. syncek ma 10 mesiacov a vyše 10 kg, uz sa do vajicka nezmesti... ste spokojne??

majmik
11. mar 2014

@luba28 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 vdaka tvojej poslednej sprave som povedala muzovi a hned na druhy den sme objednali sport classic 🙂 dnes bol po nu a vyzera super, to sa neda porovnat s tymi smejdami co predavaju v tescu v akcii. Takze mame tuto http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/12... a mala v nej bola uplne nadsena 🙂 svagor co pracuje v zahranici, ked ju zbadal, tak sa zasmial, ze vyzera ako Romerka 😀 a fakt vyzera bezpecne, tak dufam, ze sme dobre kupili, aj ked jasne, ze na tie spickove sa nechyta. Ale nam staci 🙂
@liluka myslim, ze zalezi od vekoveho rozpatia, ktore preferujes. Osobne som kvoli bezpecnosti hladala co mozno najmensi vahovy rzdiel, lebo je rozdiel dat do jednej sedacky rocne aj sestrocne dieta. Ako pisalo sa, ze Diablo super, ale tie Caretero co som videla, tak su vsetky ok 🙂

luba28
11. mar 2014

@majmik som rada,aj my sme spokojni maximalne,...je krasna,...a maly ako kral v nej,.. 😀

mimca20
2. dec 2014

@majmik
@luba28 Ahojte baby, ako ste spokojne s autosedackami Caretero - kedze ich mate odskusane?? Deti ked vam v nich zaspia pocas jazdy pohodicke maju ulozene pekne hlavicku, nekynka im?? Lebo starsiemu sme vzali Chicco z mall.sk - ked on zaspi v sedacke, tak mu sem tam pridrziavam hlavicku lebo spi ako polienko. Moj manzel dnes objednal tutu Caretero Fenix http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/12... - tak dufam, ze bude fajn a spokojnost malickemu. Inak mrkam ze majmik - ty si objednavala z tej istej stranky sedacku 🙂. My ju berieme aj preto odtial, lebo sa da osobny odber tu v PO. Tak som zvedava.

luba28
2. dec 2014

@mimca20 ja som maximalne spokojna,...pekne ju napolohujem ked maly zaspi a spinka ako doma,....🙂 aj na dovolenke uz s nami v lete bola a to 24 hodin tam a 24 naspät,...maly je ako v perinke,..lebo potah a aj vypln su mäkkucke ,..dobre sa cisti aj ked je to taky "zamat" ,...aj hlava je pekne opreta,cize vobec sa nekyve ked ho das lahnut ,...

luba28
2. dec 2014

@mimca20 ôen my sme brali od 9-25kg ,....myslim,ze ta od 0-18kg vam uz bude elte-te ,....

majmik
2. dec 2014

@mimca20 my uplne ze maximalna spokojnost. Nielen z pohladu pohodlnosti, ale aj bezpecia. Ma take zapinanie, ze sice v zime teraz troska otravne, kym ju pozapinam, ale viem, ze nevyleti, ze ak by sa nieco stalo, tak ta autosedacka vydrzi, je fakt pevna. A co sa tyka pohodlnosti, je ovela makksia a prijemnesia ako tie co predavaju napr. v tesco, nie je to ziadny tvrdy polystyren obaleny latkou. Nasa mala ju miluje, krasne sa v nej vyspi, mame ju tusim od jej vyse pol roka, a nebol problem zaspat vtedy ani teraz, napr. cestu do Lipan vzdy zaspala uz v PO 😀 a ked sme boli teraz na dusicky po cintorinoch a na jeden mini vylet, ona to cele prespala, nechapala som 😀 Da sa aj dobre polohovat, akonahle zaspi, tak ju dam viac dolahu. A tiez, hlavicka nic nelinga, je bezpecne ulozena, netreba nicim podopierat, z bokov ma tiez dobru ochranu, ak by nieco. Kedze sme si nemohli dovolit tie drahe, tato max. spokojnost. A urcite dobry vyber aj zo stranky 🙂 mm bol sice po nu, niekde sa s tym panom dohodli na prevzati, ale zabalena, s brozurkou, fakturou, sicko ok 😉

mimca20
2. dec 2014

@luba28 No 0-18kg sme brali pre toho mladsieho 10mesacneho. Som zabudla napisat, takze jemu postaci 🙂

14janula14
12. apr 2016

Ahojte zienky chcem sa vás spýtať ako ste alebo ako ste boli spokojne s tými sedačkami Caretero Ibiza alebo Caretero šport Classic ?? Za všetky odpovede dakujem

cernusik
11. okt 2016

Tiaž ma zaujíma, ake mate skusenosti so sedačkami Caretero. Ja plánujem Caretero diablo s ISOFIX alebo volante fix. Mate ich niekto? Dakujem