Autosedačka pre 6 mesačné dieťa

mloko
9. feb 2014

Caute.

Mame 6-mesacneho valibuka a neviem sa rozhodnut ci kupit autosedacku 9-18kg alebo 9-36kg.Mam vyhliadnutu Romer King plus ale ta je len do 18kg.alebo tu britax 123 ta je zas do 36kg....Viete mi niekto poradit kto ma skusenost..alebo odporucit nejaku sedacku???

fliacik
9. feb 2014

Ahoj, tiež máme doma polročné, rozmermi nadpriemerné dieťatko. A tiež sme riešili podobnú dilemu - pretože vajíčko je nám už malé a ešte sama nesedí. Napokon sme objednali autosedačku kategórie 0-18 kg, pretože sa dá namontovať proti smeru jazdy a sklopiť do ležacej polohy (malá ešte potrebuje na spinkanie túto polohu a na dlhšie cesty je aj pohodlnejšia).

elina25
9. feb 2014

Aj my máme autosedačku a fajne 😉

barbora59
9. feb 2014

tiez sme mali 9-18 romer king- spokojnost teraz v 2,5 r sme presli na tu vacsiu romer

sense
9. feb 2014

my mame novu Maxi cosi 2way pearl, maximalna spokojnost, aj na dlhsie trasy nakolko sa da polohovat a da sa pouzit aj v smere aj v protismere jazdyk...

saxxxana
1. sep 2014

A aku ste nakoniec kupili? Aj my mame vacsie babo , ma 6m a hladame daku dobru sedacku kde by bolo spokojnejsie🙂
@mloko @fliacik

fliacik
1. sep 2014

@saxxxana Kúpili sme Nania Cosmo SP, používame ju doteraz. Dá sa sklopiť do ľahu, malá v pohode zvláda cestu na východné Slovensko. Akurát si neviem predstaviť zapnúť tam 4-ročné dieťa, popruhy sú dosť krátke. Ale inak, pomer cena/výkon v pohode. A neskôr kúpime niečo v kategórii do 36 kg.

katusa218
8. okt 2014

My sme kúpili 9-36kg Graco Nautilus a sme spokojní. Dá sa polohovať a používame ju od času keď mal drobec 10kg. Bola testovaná a je spoľahlivá. Odporúčam