Autosedačka proti smeru jazdy

7up
7. feb 2017

Ahojte, citala som tu diskusie ohladom autosedaciek ktore sa upevnuju proti smeru jazdy. Viac diskusii uz bolo starsich, tak sa chcem spytat, ake znacky takychto autosedaciek su momentalne v ponuke a ake s nimi mate skusenosti. Potrebovala by som vahovu kategoriu 9-18 kil. Bola tu spominana stranka bezpecnaautosedacka.sk no bohuzial je uz neaktualna. Popripade ma niekto na predaj pouzivanu? Dik za info 🙂

sandritata
7. feb 2017

Ahoj, ohladom konkretnej autosedacky ti neporadim, ale myslim, ze protismerne su len od 0 do 18kg. Pouzivanu ti odporucam nekupovat, autosedacka ma svoju zivotnost a musi byt hlavne bezpecna, co tie z druhej ruky uz vo vela pripadoch nebyvaju

ivi16
7. feb 2017

My sme teraz cez autosedacky.net kupovali autosedacku 4baby od 0-25kg a da sa dat proti smeru jazdy aj polohovat.

mareen1
7. feb 2017

My mame cybex sirona, je super. Mala ma 1rok a 10 mesiacov a sedi sa jej velmi pohodlne. Je to reboard sedacka vhodna do 18 kg, resp. do 4 rokov. V testoch je cybex topka.

andisko
7. feb 2017

@7up nam mala plakavala, kym bola v protismere. asi to zavisi aj od dietatka. syn zas plakaval, aj ked bol v smere :D co sa bezpecnosti tyka, vzdy sme volili bezpecne znacky, mame britax romer autosedacky. ked zvolis dobru znacku, nemozes trafit vedla, si myslim. a tiez si myslim, ze ked uz ide o vaznu autonehodu, vsetko je aj otazka stastia. ked ma dieta prezit autonehodu pri 150 km/h na dialnici iba v zmysle, ze prezije aj ked na tom bude zle, tak neviem, ci to je benefit...uprimne, neviem. treba mat kvalitnu autosedacku na male tukance a dobre jazdit pre pripad vaznych situacii. nic ine nepomoze. ale od veci prispievam. nemame v protismere sedacku, ako som pisala, deti plakali.

katpetdo
7. feb 2017

@7up maxi cosi mobi. 0-25kg. kupovala som v SK eshope. Syn bol v nej do 4.5r. Je dobre polohovatelna. Velka spokojnost

sati298
7. feb 2017

My mame caretero scope, je polohovatelna a da sa upevnit v aj proti smeru jazdy. Ak sa nemylim, je od 0-25kg.

katpetdo
7. feb 2017

@7up pomylila som sa.sedacka je 9-25kg.

dubaik1985
23. feb 2017

@sati298 ahoj, prosim ta ste spokojni s tou autosedackou, prave na nu pozeram 🙂

sati298
23. feb 2017

@dubaik1985 ahoj, so sedackou ano, s autom nie 😁😁😁 mame 2016 verziu sedacky a je dost vysoka, mam fabiu a deti sa mi vkladaju trocha nepohodlne. 😊

maris123
6. mar 2017

Ahoj. My mame Maxi Cosi 2Way pearl, nase dievcatko ma 19 mesiacov a maximalna spokojnost. Iba s naklonenim dozadu pri otoceni v protismere to nie je uplne take ruzove ako slubovali, ale inak super. Vsetci odpadavaju, ked vidia, ako mame uz "velke" babo v protismere, ale statistiky bezpecnosti hovoria jasne - protismer tak dlho ako sa len da.

michaelach
6. mar 2017

Ja od roku 2014 pouzivam Cybex Sironu. Tento rok som kupovala druhu pre dalsiu dcerku. A musim zhodnotit,ze je to uzasna sedacka, starsia dcera sa v nej vozila do 3,5 roka len proti smeru jazdy. Ak by sa pre nu rozhodla, urcite zober potah v prevedeni Plus, je kvalitnejsi a lepsie sa udrzuje.

7up
autor
7. mar 2017

dik vsetkym za rady, kupili sme nakoniec britax max way a sme spokojni 🙂

adamar
7. mar 2017

Uz je rozhodnute,ale pre ostatnych pripadne Besafe izi combi,my sme spokojny,je sice drahsia ale dobra