Vajíčko Cybex Cloud Q 2017

pihituti
2. feb 2017

Ahojte, kupili sme vajicko Cybex Cloud Q 2017 a v predajni, kde sme kupovali kocik nam tvrdili, ze maju adapter na nami zvoleny kocik Roan Bass Soft. Bohuzial ako sa ukazalo, mysleli si, ze adapter bude pasovat, ale prave na typ Cloud Q nesedi a vraj pre tento typ sedacky adapter nevyrabaju. Mate niekto toto iste vajicko a aky kocik mate? Poradte mi, prosim, zvazujem kupu pouziteho kocika alebo ak sa podari len podvozok, na ktory by vajicko sedelo. Obavam sa vsak, aby ma nezabrzdilo opat to iste - ze adapter na tento typ nemaju, nakolko je to novy typ sedacky ... Pisala som uz aj do predajne Cybex a vypisali mi niekolko znaciek kocikov, ktore su kompatibilne s vajickom Cybex, avsak nevedia mi poradit, ci budu kompatibilne aj s typom Cloud Q 2017. Za kazdu radu dakujem.

hradnapani
2. feb 2017

@pihituti ja by som si nekomplikovala zivot a vajicko vratila a zobrala model, na ktory maju adaptery. Lebo je naozaj uzitocne, ak si babatko vies odviest na kolieskach. ked ti zaspi vo vajicku. Ale cudujem sa, ze to vypustili do obehu a nedali adaptery.