Vajíčko pre novorodenca

6. jan 2023

Dobrý deň, čakáme bábätko a bohužiaľ nemôžeme si dovoliť drahé vajíčko,viete mi poradiť nejaké vajíčko v ktorom by bolo bábätko v bezpečí do tých maximálne 100€
....(Prosím nepíšte škaredé komentáre bohužiaľ naozaj si nemôžem dovoliť drahé vajíčko a bojím sa ho kúpiť z druhej ruky, nieje to kočiar ani nič podobné) ...

reaan
6. jan 2023

Ahoj. Neboj sa vajicka z druhej ruky. Pouziva sa menej ako kocik 😉 My sme kupili nove Cybex Aton M5, lebo stalo o 20e viac ako na bazare. Maleho sme v nom mali asi 5x. Isofix sme mali z druhej ruky. Ani po pol roku sme vajco vymenili za Cybex Sirona platinum. Kupovana z druhej ruky. Kludne popozeraj aj bazar. Tie sedacky maju max. skrkance z nakladania/vykladania do a z auta.

gladys_07
6. jan 2023

Radsej kvalitne vajicko z bazaru ako funglac poridernej kvality. Cybex aton M alebo 5 najdes v poho podla mna do 100€, ja som sa ho nevedela zbavit za 70€.

cyberk
7. jan 2023

Ja si nove vajicko mozem dovolit ale beztak som kupila z druhej ruky… nemaj predsudky, nieco si o tom nastuduj a kup 🙂 kupila som cybex aton M za 100e, ale predavaju aj lacnejsie

evkao
7. jan 2023

ak najdes, kup Cybex Aton M, ja som tiez predavala po dcere pod 100,-€