Zmestia sa tri autosedačky do Mazdy?

28. jún 2022

Ahojte. Zaujímali by ma vaše skúsenosti s menšími autami, napríklad taká Mazda a ako tam vopchať 3 autosedačky do zadu. Či sa to vôbec nejako dá, alebo či sú aj také špeciálne sedačky, aby sa zmestili 3 vedľa seba..

janocka
28. jún 2022

no nie je Mazda ako Mazda... do Mazdy 6 alebo CX60 sa zmestia, no do Mazdy 2 sa nezmestia

kikulienka94
28. jún 2022

AUTOSEDačky sa vyrábajú rôzne, neviem aký model konkrétne myslíš, ale najlepšie je to asi odskúšať .. lebo rozmerovo ti to pasovať môže ale v skutočnosti ich tam nemusíš napchať

autor
28. jún 2022

@janocka my máme mazdu 3.. som len na začiatku tretieho tehotenstva, tak zatiaľ ďalšiu autosedačku nechceme kupovať, ale manžel už rozmýšľa nad väčším autom. Podľa mňa je to zbytočné ak by sa tam vedeli napchať 2 vajíčka a jedna autosedačka pre 4 ročnú.

babovka2321
28. jún 2022

Podla mna manzel uvazuje dobre, my ked raz budeme cakat 3. dieta, pojdeme uz do 7miestneho auta, aby boli 3 isofixy vzadu. Nejde len o napchatie sedaciek, ale celkovo ked niekam pojdete, tolko veci treba niekam napchat... Vacsie auto ocenis.

patka06
28. jún 2022

Manžel má pravdu. Radšej väčšie auto ideálne 7 miestne ako tlačiť autosedačky ako by ste chceli niekoho odviezť s vami,už sa nezmestí.

lubika39
28. jún 2022

mame mazdu 3 a 3 sedacky tam nedas.

katren
28. jún 2022

seriozne, aj ja mam 3 deti a nechat ich sediet vedla seba je cista samovrazda.....ked boli mali, tak chvilu vydrzali, ale potom sa stipali, robili si zle, on sa pozeral "jej" oknom a pod....same sarvatky, vrestanie pre nic....kupili sme 7 miestne, kazdy ma svoje miesto a aj "svoje" okno a je klud....momentalne su to uz pubertiaci, staci im dat sluchadla a mas pokojnu cestu 😀 a stale sedavaju kazdy oddelene...maju svoj komfort, svoje miestocko a su spokojni 😉

ivangeline
28. jún 2022

My planujeme Mazdu 5. :D 7m auto. Inac teraz jedna sedacka v protismere v predu a 2 vzadu.

zuzubb007
28. jún 2022

Manzel dobre vravi treba 7 miestne urcite

bubinko1506
28. jún 2022

Manzel dobre rozmysla, isla by som uz do 7miestneho auta. Ocenis nielen pohodlnejsie napratanie vsetkych 3 deti, ale aj vacsi kufor pri nakladani batoziny. My mame opel insigniu a vzadu sa zmestia iba 2 sedacky. Medzi ne si uz dospela osoba nesadne. To iste aj v sluzobnom passate.

lienka9
28. jún 2022

A nechcete dat jednu na predne sedadlo,ak ma teda isofix by to nemal byt problem.

martinaju
28. jún 2022

No svokrovci maju mazdu 3 a teda problem odviest vzadu aj tri dospele osoby cize za mna nie. Napchat by si asi napchala jedno na predne sedadlo a dve dozadu a ty v stredu ale teda ci by to bolo bezpecne a pohodlne pre teba asi skor nie. Ak su poriadne vajcka a poriadna sedačka tak zaberu kazdé, jedno plnohodnotne miesto a teda vela aut nema 3 plnohodnotne miesta vzadu.