Poznáte značku Just Play?

janinac77
28. sep 2013

Sem napíš všetky informácie, ktoré pomôžu ostatným čo najlepšie zodpovedať Tvoju otázku...rada by som dcerke objednala veci od nich na zimu ci su ok dakujm Jana

alami
29. sep 2013

Just Play je značka predávaná v Čínskych obchodoch. Teda buď ani neobjednávaj a zájdi kúpiť rovno do číňaka, alebo ani neobjednávaj, lebo je to číňak 😉 😅

janinna11
29. sep 2013

Ano, ako pise @alami, je to znacka znama z cinskych obchodov, ja ju poznam este z cias vysky, kedy velmi nebi peniazky na drahe handricky a tak sme sem tam zbehli do cinskeho nieco kupit na seba. Ale neodporucam, pretoze rifle odtial by farbili nohy urcite dodnes, keby po tomto zisteni neleteli do kosa 😉 takze pre deti urcite nic odtial.

sylvia78
29. sep 2013

Ano je to cina,no ja som drobcovi kupila z tejto znacky zimnu bundu aj overal a nemozem na to povedat zleho slova, bunda nepremokava neprefukava a co sa cudujem tak sa v nej ani nepoti aj ked beha ako blazonko. Nekupujem veci na telo ako tielka a pancuchy a slipky. Od cinanov nekupujem nic co je priamo na tele,ale s tymito vecami ako bunda a zimne podsite gate som spokojna. Na von je to dobre,lepsie ako by mi znicil drahe kvalitne oblecko. Mne to Bohuzial nedovoli penazenka.

lucka011
29. sep 2013

Tak ja napr. nepatrím k tým najbohatším ľuďom. A aj keď si kupujem veci v A3 sporte, v Gate, CAčku, alebo iných obchodoch, viem si kúpiť pekné veci aj Just Playi. Mne sa tam veci páčia, majú prijateľné ceny, kvalita je fajn, vydržia mi celkom dlho a materiaál si vyberám ten lepší. Ja tam chodím pravidelne, žiadneho šikmookého tam nevidím a nebojím sa tam kúpiť ani spodné prádlo... To len môj názor na obchod.

koniarova
29. sep 2013

Odkiaľ máte, že je to Čína? Tu som našla ich stránku. http://www.justplay.sk/modne-oblecenie/ Podľa mňa to nie je Čína.

babulka82
29. sep 2013

zas sa tu bude každy pohoršovat aka je to činska nekvalitna značka .A pritom každy druhy nakupuje v činaku a nosi to 😀 pritom dalšia polovica nosi fake alebo veci za par šupov zo sportdirectu. Ja si kupim aj veci od činaka a nehambim sa za to .Vela krat su kvalitnejšie ko ine "značky" 🙂 A myslim že aj moj syn ma bundu tejto značky a je super.

nanulik
29. sep 2013

a čo sa dnes nevyrába v číne?

ja tuto značku poznám a kupujem ju pre celu rodinu

lulu_lu
29. sep 2013

Tá značka sa vyrába v Číne, rovnako ako aj veci z Gate a iných obchodov v OC. Ale dajús a dtam kúpiť pekné a lacné veci.

janinah
29. sep 2013

dosť teplákov máme s touto značkou a som spokojná,dajú sa nájsť aj nie umelé a čo nepúšťajú farbu,sú z číňaku no a čo? na synovi tepláky horia,nebudem kupovať 10- 12eurové

lejluska
29. sep 2013

Tá značka je super, nemôžem povedať na ňu jedno krivé slovo, pracujem ako predavačka v jednom čínskom obchode ale veci tam niesú LEN čínske (a to možno mnoho ľudí nevie) ale aj madarské, poľské...a značka Just Play je asi najlepšia čo tam máme 🙂

alliana3013
29. sep 2013

aj my máme pár vecí tejto značky a som s nimi spokojná.nič nepúšťalo farbu a okrem toho aj tak sa skoro všetko vyrába v Číne..

minnie55
29. sep 2013

Ja mam tiez par veci tejto znacky a som spokojna 🙂

stanislavao
29. sep 2013

ja tiez som obcas natrafila na tuto znacku,. jedinu chybu to ma, ze strasne rychlo sa porobia zmolky. staci jedno pranie a je to len a len na doma. cize radsej sa tomu vyhybam.
lacnejsie veci najdete aj v tescu, v akcii aj h&m a pod a je omnoho kvalitnejsie.

jedina30
29. sep 2013

dobry...tuto znacku poznam,ale nie som jej fanusicka a ani ju nekupujem...pre mna je silonova kvalita,nohavice mi pustali a detom ju tiez nekupujem...nie sme bohaty kupovat drahe znacky,ale mne najviac vyhovuje znacka cheroke ako JP...ja viem,ze vsetko je cina,ale....ak niekomu vyhovuje znacka Just Play,tak nech si kupuje,no mne nie..

zuzkat1
29. sep 2013

Nepoznam tu znacku ale u cinanov nekupujem...popisalo sa toho vela o skodlivosti ich materialov. Tiez nevyskakujeme a kupujem veci lacnejsie z tesca,hmka alebo ca-cka. Da sa tam nakupit...napr.super teplaky pre malu 7e v hm...ale tricka s dlhymi rukavmi za 4e v ca aj tescu...
A Ano vsetko je cina-ale nie je cina ako cina.zalezi od objednavatela ake ma naroky na kvalitu materialu a aj roboty.

mata1001
29. sep 2013

moj muz ma tejto znacky boxerky 😀 😀 😀 a predpokladam ze je spokojny...(teda nic ine mu neostava ),a teraz vazne...mame par teplakov a triciek tejto znacky a som spokojna... 🙂

talula
29. sep 2013

just play je celkom fajn, podla mna sa da porovnat s Gate, takze kvalita nic moc ale zato urcite aspon o stupen lepsie ako cina... spodne pradlo tam nekupujem, pretoze z kazdej podprsenky co som od nich mala mi hned vysla kostica, takze radsej si priplatim...

krtecek39
29. sep 2013

Pracovala som 3 roky v obchode s textilom u Vietnamca a túto značku sme mali s kolegyňou najradšej,kvalitný materiál a aj kvalitne ušité veci /viem posúdiť-som krajčírka/ dokonca botasky JustPlay,/nápadne podobné značke Nike/,ktoré manžel nosil takmer 3 sezóny si nevedel vynachváliť.Potom si kúpil Pumy v predajni Deichmann a po 4 mesiacoch ich musel reklamovať,lebo boli nekvalitne ušité

katy1979
29. sep 2013

Ja akurat pozeram zimne oblecenie a je tam pisane ze je to slovensky vyrobca. Pojdem sa o tom presvedcit do ich predajne. Na mmb to vyzera dobre.

koralovka
29. sep 2013

Mne sa pyžamko od nich dosť rýchlo zrazilo po prvom praní a rozšíril lem, a to periem na 40°, ja sobne len od H&M

mychaella
29. sep 2013

Pozor, just play neni cinske ako pise @koniarova my mame od nich zimne obecko a nedam nanho dopustit, aj po noseni vyzeraju stale ako nove. kupovane v normalnej predajni a nie u cinana

maca_p
29. sep 2013

nepoznam tuto znacku, ani neviem, kde ju ponukaju 🙂

xavel
8. jan 2014

ja osobne tuto znacku dost oblubujem, napr. tricka vydrzia dlhsie, ako znackove, maju take fajne materialy - bavlna s elastanom, nevytahaju sa ani nezmolkaju. tiez bundy su super za tu cenu. niekde som citala, ze justplay sa navrhuje na Slovensku a vyraba v Cine. pre mna je to ok, vacsina tovaru, ktory je na nasom trhu dostupny, je aj tak z Ciny 🙂
aa este decka maju niekolko super pyzamiek, su cisto bavlenene s perfektnymi obrazkami 🙂)

bors
10. jan 2014

Majitel zn.Just play a SISIA vystavěl obchodní centrum GOLDEN CITY v Bratislavě a má tam také svuj sklad.Má ještě 8 obchodu na Slovensku.Všechno zboží je opravdu kvalitní. např.bavlněné triko je opravdová bavlna a ne česaná.Některé dámské bundy které stojí 35 euro vypadají jak bundy za 200 euro, a možná lepší kvality.A zimní bundy mají vodní sloupec 3 až 5 000.do 5 tísíc se to nemusí značit a uplně to stačí.

matricia
25. dec 2015

Tak baby, mne sa tie pyžamka od nich nevidia. deckam to neobleciem, keďže to ide priamo na telo. Píšu, že čistá bavlna, ale je to nejaká umelina. ktovie, či to neobsahuje aj ftalaty, alebo ropu, má napadlo, keďže to dnes ide do všetkého. Na hrudi sú veľké obrázky tou gumovou farbou, ktorá presvita na vnútornú stranu, ktorá má byť na tele, čo sa mi nepaci. Radšej kupujem veci nenamalovane, s nasitymi textilných aplikáciami alebo výšivkami. A je to pletene nariedko strojom tie ocka. Vecí kupujem už dlho a zásadne ja pre celú rodinu, tak poznám, čo je dobre a pri kúpe detského aj nasho obleceniasom veľmi náročná. to už cítite pod prstami tu kvalitu. radšej si kúpim v Lidli, kauflandealebo Kiku. lidl má jemné a kvalitne veci značky lúpilu pre deti. Tie majú aj certifikát oeko-test, že nie sú škodlivé. Aj veci z Kauflandu

knedladomaca
5. jan 2016

My sme mali celkom dost veci - pyzamka, tricka, teplaky z Just play, ale najma ked deti boli mensie. Tie pyzamka sme podedili, ako tu uz bolo vyssie spomenute, boli aj zmolkovane,a le nejak mi to nevadilo. Je vsak pravda, ze su take umele. Nepotili sa v tom nejak extra, ani nemali zaidne zle kozne reakcie - ale ak mas nahodou dieta s citlivejsou pokozkou, tak radsej naozaj potivu bavlnu.

2danculik
8. jan 2016

Dievčata robila som tam 12 rokov, dokonca som bola aj vo fabrikách v číne.Majitelia sú čiňania, tovar je vyrábaný v Číne a teraz maju aj nejaký taliansky. Môžem potvrdiť, že ide o najlepšiu značku medzi čínskymi obchodmi, Gate je tak isto čína, dokonca veľa krát ma tie isté veci ako JPlen v inej farbe. Jp má slovenské návrhárky a oblečenie pod znackou Just play sú ich podla mna velmi vydarenými návrhmi. Čo sa týka materiálu majú čistu bavlnu ale aj zmes, to kôli prisposobeniu trhu-vela ludí chce lacne a čistá bavlna je drahá. Čo od nich pre deti neodporúcam sú ponožky a pyžama s velkými gumovými obrazkami. Najlepšie sú čiste tenke pyžamká, ja sama ich mám niekolko rokov a su ako nové.Zimné bundy su porovnatelné s drahými značkami. Čo sa týka talianskych vecí neviem-už tam nerobím 🙂

krtikcertik
8. jan 2016

dnes som od tial došla , absolut je všetko totál umelina z pvc fliaš..bude a aj ostane!!!!!

zlatican
21. mar 2017

Neviem prečo tu každý hovorí iba o Číne.Mám od Justplay niekoľko vecí a sú kvalitné a vôbec by som to neprirovnávala kčínskym obchodom.Ja som sa u nich stretla s kvalitou a tá je podstatná.

anetkaadamko
21. mar 2017

ja mám zimnú detskú bundu, oteplovačky......a nemôžem ani krivé slovo povedať......teplá a super prepracovaná bunda... justplay.sk .....za prijateľné ceny...