V čom odnesiem z pôrodnice novembrové bábätko?

pipistrel
14. okt 2014

Prosím o radu zaslúžilé mamičky a hlavne tie, ktoré mali/majú zimné bábätko. Nemám sa s kým veľmi poradiť a čím ďalej tým viac som z toho zmätená ... Čo si mám prichystať pre bábo na odchod z pôrodnice - aby toho nebolo ani málo ani veľa, ani príliš malé ani príliš veľké ... Termín mám 20.novembra, pokiaľ sa krpaňa samozrejme nerozhodne inak 🙂
Ďakujem za vaše rady.

sheila2004
14. okt 2014

My sme mali body, teply overal a zimný overal. A na vajicku ešte deku. Tiež mám novembrove dievčatko 🙂

katarinaz123
14. okt 2014

Ni sme mali body, overal , svetrik a teply overal a deku na zakrytie.ii

eanna
14. okt 2014

ja mám termín 15. novembra a akurát dnes sme s manželom triedili vecičky pre krpca. Ja na cestu domov si beriem dupačky, teplákovú súpravu, pančušky, fusak do autosedačky a overal. Kombinovať to budem podľa počasia. 😀

pipistrel
autor
14. okt 2014

Babulky, a všetko to máte veľkosť 56? Lebo ja mám niektoré bodynka napr. 56ky, dupacky sú 56, alebo od 0 do 3 mesiacov a tak. Takže bude stačiť bodynko, pancusky, dupacky, svetrik, rukavicky, hrubsia ciapocka, a taká zavinovacia deka a fusak?

bonaqa2013
14. okt 2014

maminka, žiadna panika, to je ešte viac ako mesiac do porodu a tak isto nevieš aké bude počasie. Vlastne všetko bude závisieť od počasia. Ak bude moc zima, manžel zabehne kúpiť nejaký fusak a idete.... Však isto pojdete rovno do nejakého auta, nebudete behať po meste...
mne sa 3 deti narodili v zime, 1 v lete. Tie zimné išli domov poriadne zababušené v perinke, a fusaku. Slečna v lete len tak ledabolo previazaná v perinke. No a samozrejme kým sme čakali na taxi tak sme sedeli na zmrzline..

dejka77
14. okt 2014

Moj mal oblecene body s dlhym rukavom, dupacky, zimny overal. Vonku sme boli aj tak len chvilu lebo sme isli hned do auta.

lenkamarjanikova
11. apr 2015

ahoj my sme mali tak ze malnka mala bodinka, dupacky, puncozky, svetrik , dva ciapocky jednu tensiu a druhu hrubsiu, v tom som ju supla do perinky a s noou aj do zavinovacej hrubej deky a sup v tom vsetkom do fusaka a vanicky kedze mame blizk domou autosedacku som neriesila pre takeho maleho krbca

lavazzake
11. apr 2015

Narodena 19.11....body, dupacky, hruby kompletik, tepla ciapicka a hruby fusak do vanicky resp. Emitexovu zavinovacku do vajicka...