Aký obklad a dlažbu do kuchyne?

ivana6688
19. sep 2020

Ahojte žienky, potrebovala by som od vás poradiť momentálne riešim kuchyňu kde spodna časť linky bude biela lesklá a vrchné poličky dub hamilton a tiež aj pracovná doska a neviem sa rozhodnúť aký obklad a dlažba by tam bola dobra. Mate niektorá takú kombináciu? Co by ste odporučili?

veronikaa006
19. sep 2020

@ivana6688 ja budem mať tiež túto farebnú kombináciu akurát biela bude matná a tiež neviem aku dlažbu k tomu.

megyi1711
19. sep 2020

@ivana6688 ahoj,ja mam sice hore lesk a dole dub a ako zastenu mam tiez ten dub,moj ocino je stolar a vyraba kuchyne a toto sa dáva ale teraz este modernejsie je sklenena zastena velmi sa mi to paci a je to aj prakticke..bud sa dava nejake mliecne sklo alebo su aj v roznych farbach a prevedeniach uz co sa komu hodi..rozmyslam ci si to nedam aj ja nalepit na to drevo videla som to a paci sa mi to 🙃

megyi1711
19. sep 2020

@megyi1711 nasla som foto co robil kuchynu, je to sice v drevenici na chalupe ale je tam to sklo ako zastena, vidno to

noemi155
19. sep 2020

@ivana6688 tak keď máš pracovnú dosku v odtieni dub hamilton ,tak jednoznačne biele lesklé kachličky
Bude to krásne a úhľadne
Tu máš napr obrazok

noemi155
19. sep 2020
andreatytler
20. sep 2020

@ivana6688 Leskla biela a prirodne drevo... to je moja oblubena farebna kombinacia do kuchyne. Ja snivam o lesklej bielej podlahe ako je na obrazku 1,2 ale to preto lebo sa mi paci moderny dizajn ak je tvoja kuchyna skor tradicna a mas na dvierkach relief, tak mozno biela drevena alebo prirodne drevena alebo seda nemusi byt zla. Leskla je zevraj velmi smiklava ked je vlhka co moze byt v kuchyni casto a tak tam moze byt zasty uraz.
Ak mas kuchynu spojenu s inou izbou ako napriklad jedalen alebo obyvacka mne sa tiez paci ked je podlaha jenotna vsade a to svetle drevo.

nina004
20. sep 2020

Mám čiernu pracovnú dosku,ale inak niečo podobné.
Len to ešte nie je úplne dokončené.

veronikaa006
20. sep 2020

@andreatytler bielu podlahu na zem by som určite nedávala. Teraz mám bielu podlahu a je v kuse špinavá, vidno na nej úplne všetko. Nič nerobím len umývam.

viellik
20. sep 2020

Videla som aj takú kombináciu, že sivá podlaha, aj sivá zástena a pracovná doska drevo ako aj vrchné skrinky.

andreatytler
20. sep 2020

@veronikaa006 To urcite je narocne na udrzbu hlavne tak vysoko leskle ale snivat o tom mozem 🙂
My mame teraz taku klasicku imitaciu kamena so zilami s matnym povrchom a tam nevidno vobec nic. Na udrzbu perfektne ale uz velmi okukane.

andreatytler
20. sep 2020

@nina004 Krasny obklad. Co je to? Na sklo je to prilis hrube... Quartz?

nina004
20. sep 2020

@andreatytler Ja ani presne neviem,čo je to za dosku. Máme kuchyňu na mieru robenú a zadali sme si ,že za linkou chceme bielu zástenu v rovnakej farbe ako lesklá časť na linke.

ivonka17
26. sep 2020

@noemi155 nádherná linka 🙂 som z nej úplne unesená. Presne takáto sa aj mne veľmi páči. Prosím ťa kto ti linku robil, vedela by si mi na nich poslať kontakt? Ďakujem.

simca06022011
26. sep 2020

ja mam tento kameň na podlahe a hodi sa to ku kazdej kuchyni, fotku kuchyne teraz nemam ale je to tato https://www.domosskuchyne.sk/kuchyna/klasicke-k... (samozrejme na moje pomery prisposebena, a podlaha ina).
K hamiltonu sa urcite hodi svetla podlaha s nejakym teplym odtienom, ci nejaka velkoplosna dlazba, kamen alebo normlane kachlicky.. to uz podla vasich moznosti. Zastena.. dala by som bud drevo rovnake, alebo zastenu sklenenu v nejakom odtieni... Ja by som z praktickych dovodov nesla do jednofarebnej dlazby a uz vobec nie bielej. Ja ak ti mozem dat typ, som si hodila do auta vzorku pracovnej dosky a linky a tak sme sli vyberat dalsie veci :DD