Biela kuchynská linka

xsimonkax
20. feb 2022

Baby ísť do lesklej či do matnej? Poprosím plusy mínusy ❤️❤️

amelia89
20. feb 2022

@xsimonkax Za mna do matnej lebo umyva sa rovnako v pohode a je to omnoho krajsie (pre mna🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivana3111
20. feb 2022

@xsimonkax mame matnu už 3 roky a stále ju utieram lebo vkuse vidno šmuhy ,frkance atď aj keď sa snažíme chytať len za madlo ale i tak ju tak 4x do týždňa lestim :D ale inak je krásna a zvacsuje priestor, je nadčasová a asi by som si vybrala znova bielu matnu 🙂

xsimonkax
autor
20. feb 2022

Hlavne ma zaujíma ohľadom čistenia, veľa ma ohovára že z matnej to ide zle a zostávajú fľaky avšak lesklú stačí pretrieť handrou.

ivana3111
20. feb 2022

@xsimonkax my sme dostali alkoholový čistič od stolárov na čistenie po montáži a potom už len svedskou utierkou a originál clinom.

sandra151
20. feb 2022

@xsimonkax presne tak. Stačí utrieť a je pekná čistá. A keď aj máš nejaké odtlačky alebo chytance tak to vobec nevidno. Mám lesklú linku a sklenenú zástenu a za mňa super na údržbu. Mám eko utierku ktorú stačí navlhčiť ,pretriet a máš hotovo. Kým som ju nemala tak som používala clin

liljana
20. feb 2022

To je na tebe, co leskla, alebo matna. Hlavne nie bielu dosku na linke. Nikdy ju nevycistis uplne do biela, casom zacne byt flakata, zanesena z toho vsetkeho, co sa na nu kedy vylialo.

amelia89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
azurova99
20. feb 2022

@xsimonkax naši.maju lesklú ja mám matný nevymenila by som ani za svet leštit tu lesklú ani za svet

adriannasvk
20. feb 2022

Ja som mala bielu lesklu 9 rokov,nikdy viac 😅tam bolo vsetko vidiet🤦‍♀️teraz mam matnu sivu a uplne bezudrzbova....matna sa zle cisti len ked si vyberies nekvalitny material...stolarovi musis povedat,ze co chces. My sme si dali akrylatovu znacka Trachea a su super....mas na vyber z najlacnejsej folie,akrylatu a striekane su najdrahsie.

ivana3111
20. feb 2022

@sandra151 prosím akú eko utierku mate?

dusankomoj
20. feb 2022

Matná magnólia+ 4r syn🤣=pohoda

amelia89
20. feb 2022

@xsimonkax aha ano,
@adriannasvk dala super pripomienku- zavisi aj od toho materialu to je urcite pravda.

adriannasvk
20. feb 2022

A never tomu,ze lesklu staci pretriet....smuhy ostavaju ked nepouzovas spravnu handru atd...otlacky ruk atd...no a ceresnicka bola ked nam zacala menit farbu a vydupala som si reklamaciu po 6 rokoch u stolara 🤣tuto matnu chytam mokrymi,spinavymi,mastnymi rukami a nikdy nic nevidiet,musim mat fakt spinave ruky aby bolo nieco vidiet a to mi staci utriet obyc latkovou utierkou ci papierovou....nemusim spekulovat so speci pripravkami,ci handrami

sandra151
20. feb 2022

@adriannasvk tak ja správnu handru mám a naozaj stačí pretrieť. A to hocijaký povrch 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriannasvk
20. feb 2022

@sandra151 tak mas ale nie kazdy si bude kupovat drahe handry a skusat...mna biela leskla dostavala do zufalstva,normalne som uz alergicka ked mi niekto povie,ze chce bielu lesklu linku🤦‍♀️😅pisem svoju skusenost a uz by som sa nikdy nevratila k lesklej...matna aj vyzera lepsie a aj sa udrziava ovela lepsie...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
21. feb 2022

Sla by som do lesklej hladkej (ziadne vrubky a zarezy). Mam bielu matnu so zarezmi a privadza ma do sialenstva 😀, bo v tych zarezoch sa mi zachytava vsetok bordel.

tatianna56
21. feb 2022

mne sa zas viac paci matna linka no volia by som hladku verziu. inak udrzaivat ju budes tak ako lesku, takze by som si proste vybrala tu variantu, ktora sa ti viacej paci

enoula
21. feb 2022

Matna. Ideal pozrieť vzorky nazivo v svetle, biela ma kopec pododtienov, s roznymi odleskami alebo ako to nazvat.

maninka1974
21. feb 2022

@sandra151 áno aj ja mam to utierku je super lesklú linku som spokojná

zuzu188
21. feb 2022

Mám bielu matnú a som maximálne spokojná 😊

barbie1981
21. feb 2022

Ja som mala v prvom byte bielu lesklu a do druhého som si ju dala tiež, je taká elegantná a čistim ju švédskou utierkou

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz