Čistička vzduchu

lb1984
3. mar 2024

Ahojte tie co mate skúsenosti- zvažujeme kúpu cisticky vzduchu dcéra aj priateľ sú alergici a často sme všetci chorí tak by som rada dáku kvalitnú. S tým ze bývame v byte mame obývačku s kuchyňou a potom samostatné izby spálňa a detska izba. Je potrebné kupovať zvlášť alebo stačí jedna s výkonom. Celková plocha je 90m2. S akou značkou značkou typom mate skúsenosti a ste spokojne...

janinah
3. mar 2024

ionic care s ionizatorom

surama
3. mar 2024

@lb1984 Mam tiez Ionic care a som velmi spokojna, avsak my nie sme alergici, takze neviem ci prave na toto pomoze. My mame malu spalnu a ten vzduch sa nam cez noc rychlo vydychal..stale sme kaslali v noci.Odkedy ju mame, tak vobec v noci nekasleme....vzduch je taky akoby bolo vyvetrane. Ja spim so synom v spalni a nam choroba presla asi za 2 tyzdne a manzel spi v obyvacke, kde nie je cisticka a kasle uz 4 tyzdne (neda si povedat). Filter umyvam raz za tyzden, a teda je tam prachu riadne.

lucyjka6
3. mar 2024

@lb1984 ahoj,ja prave tiež zvažujem kupu čističky vzduchu a preto si študujem o tom viac,tiež som bola presvedčená že kupim ionc care pekne prevedenie dobrá cena a netreba kupovat filtre,a tam dom sa pozastavila,...ionic care je iba ionizator vzduchu,pozeram všetky možne testu čističiek vzduchu a zatial ma presvedčil stadler form roger,ma v sebe zabudovanych viac filtrov,zachytavaju virusy,bakterie na vysokej urovni a su pre alergikov a astmatikov ako stvorene

lb1984
autor
3. mar 2024

@lucyjka6 no ja som sa tiež stola na ionc ☺ hlavne kvôli tomu ze netreba meniť filtre 🤗 na toto ja nervy nemám...

lucyjka6
3. mar 2024

@lb1984 no pre porovnanie: ionic care-vzduchovy vykon 65 m³/hod.,1x filter elektrostaticky....no a stadler form roger-vzduchovy vykon 453m³/hod. Zachyti virusy,bakterie,prach,alergeny,SARS-COV 2,ovladanie aj cez mobil,senzor kvality vzduchu,ma uhlikovy filter,HEPA filter a antimikobialny predfilter-prateľný...čiže za mňa zatial vyhrava tento

stanulienkat
3. mar 2024

@lb1984 nieco to urcite pomoze, no nemam pocit, ze by sme boli menej chori.

babybubik
4. mar 2024

Ja odporúčam TrueLife AIR Purifier P7 WiFi. Ionizácia sa dá vypnúť (nie je dobré aby bežala nonstop) a je tam aj UV lampa, čiže keď sú deti choré, kým raňajkujeme zapnem v ich izbe UV režim na 10 min., vzduch sa vyčistí od vírusov a baktérii, potom vyvetrám a fungujeme ďalej. Či sme menej chorý neviem, ale choroba rýchlejšie prejde a netočí sa medzi deťmi. Ak máte spojenú obývačku s kuchyňou a robíte niečo aromatické v kuchyni, sama zvýši výkon a smrad je za chvíľu preč.

milanemila
4. mar 2024

@lb1984 my sme mali nejaku uplne obyc a fungovala aj ta, teraz mame dyson a to je delo. Nekupovala by som viac kusov, ved to nie je problem preniest a napriklad pred spankom nechat pustene v izbe. Mne to ako alergikovi dost pomaha v sezone, lebl sa mi aspon doma ulavi a ked ju pustame mame aj menej prachu. Okrem dysonu by som este mozno isla do znacky stadler form.