I robot Roomba

18. nov 2022

Ahojte dievčatá ako vysáva robotický vysávač I robot roomba, aké máte skúsenosti prosím? Podlahy laminatové , klasické koberce , aký má ťah taký vysávač, nahradí bežný vysávač?

1ivanka1
18. nov 2022

My sme kupili tu najvacsiu radu pred 5mi rokmi. Vtedy bolo malo pocut o inych znackach,mam pocit ze ani neboli.ja som bola velmi spokojna..teraz uz sa pokazil tak idem kupovat iny…posledny rok uz hapruje..

palicka
18. nov 2022

My mame roombu asi 9 rok. Mame druhu, jedna skončila asi po 5 rokoch. Vysáva denne, my sme max spokojni

1ivanka1
18. nov 2022

@palicka ktoru mate teraz?ja rozmyslam aj nad xiaomi…som na vazkaxh..lebo roomba tahala supet

palicka
18. nov 2022

@1ivanka1 teraz 976

autor
18. nov 2022

@palicka a mate aj iny vysavac okrem tohoto?
@1ivanka1 povysavs naozaj vsetko ze ked pridem domov je povysavane? 😀

yanni
18. nov 2022

My mame tiez roombu, 9tkovu seriu, 998 alebo tak nejak. Bezi tu denne vyse 5 rokov po drevenych parketach, koberci, dlazbe a korkovej podlahe. Laminat nemame. Je super, hlavne koberc krasne podvyhol. To sa mi normalnym vysavacom nepodarilo. Nabytku nemame vela a napr. gauc sme nozicky trosku podbili a povysava aj pod gaucom. A lepsie eko ja normalnym vysavacom (gauc je do L a robot sa dostane aj uplne dozadu do roku).
Robot mam naprogramovany cez Appku, zacne vysavat, ked odchadzam z domu. Ked pridem je cisto. Jasne, ze nepovysava, schody ział este nevymysleli aby poskakal. Ja to mam tak, ze dole vysavač 4 krat do tyzdna, hore, kde su spalne raz. Cez vikend ma volno, len ak vynimocne nieco je, tak ho potom pustim manualne.
A mame aj normalny vysavac. Koli schodom.

ivangeline
18. nov 2022

Tiez mame Roombu a sme spoko. Rohy a hore dovysavavam raz za tyzden. xD

palicka
18. nov 2022

Áno, zvyčajne raz do týždňa pri upratovaní prejdem aj tým. Pre mna je nepochopitelne, odkial denne naša roomba nazbiera tolko prachu

vamajka
18. nov 2022

@1ivanka1 my mame xiaomi uz 5 rokov a stale ako novy aj bateria drzi rovnako. Tu citam, ze i robot roomba po 5 r. pokazena

marca12
18. nov 2022

Mam starsi model asi 5 rocny,som velmi spokojna. Vysava vyborne. Normalne az nechapem,kde sa denne zoberie tolko prachu a smeti,vzdy je plna nadobka. Povysava aj rohy,on tou stetinkou vymetie prach odtial. Na take bezne denne vysavanie je super.

yanni
18. nov 2022

@vamajka tak my mame rhombe uz takmer 6 rokov a susedovci este nejaky starsi model uz 10 rokov. Takze tym to nebude.

1ivanka1
18. nov 2022

@vamajka vidis ja som tu zas citala ze xiaomi po 2 rokocj pokazeny🤷‍♀️

lussia151lucia
25. apr 2023

Baby a nebucha vám do nabytku alebo do stien? Nedá sa to nejako nastaviť? Alebo ktorý model by to už zvládol bez buchania. Dakujem