Je Whirlpool práčka dobrá?

janko000
9. nov 2023

Pekný deň potrebujem radu kúpil som si novú práčku Whyrpool a neviem ci som dobre urobil či som nemal
ísť do inej značky nemáte stou prackov skúsenosti je to dobrá značka?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janko000
autor
9. nov 2023

@chodec15 zatiaľ dobre funguje ale počul som že nieje dobra značka tak neviem 🙂

isis234
9. nov 2023

@janko000 mala som a bola som s ňou spokojná. Pri praní som si mohla regulovať čas prania.... Kamoške slúžila 10 rokov

anicka182
9. nov 2023

@janko000 kluuud ja som teraz menila podedenu 20rocnu zhora plnenu whirpoolku ;) a to by este fungovala len uz smrdela. Mama ma svoju zpredu plnenu uz tiez stvrtstorocia ;)

slavomira236
9. nov 2023

@janko000 ja mam uz 10ty rok zhora plnenu vsetko fici..

la_dolce_vita
9. nov 2023

Tie stare boli velmi dobre/ vlastna skusenost. Ovsem za posledne roky isla kvalita dole z urcitych dovodov a to vdaka lacnej pracovnej sile isteho etnika.

magduska2
9. nov 2023

Ked začínali automatické pračky, a toto bol v podstate popredny výrobca ,ich pračky patrili skutočne k jednotke na trhu.Ich pračky boli kvalitne a vydrzali roky.Avšak časem akosi kvalita upadala..a sám servisák pračiek mi povedal že už to není čo bývalo a ich práčky sa z poprednych priečok posunuli kdesi na ocas 🤷‍♀️ Mne moja prvá vydržala ani nie 3 roky...po záručnej lehote dokonala..a opravar povedal, že nemá cenu opravovat.
Uz by som do tej značky nešla.
Vsak uvidis,ked už ju máš.

klementinka58
9. nov 2023

vsetky spotrebice whirpool kupovane 5 rokov dozadu mi odisli po 3 rokoch, niekedy to bola kvalita , teraz katastrofa, pracka, umyvacka ....aktualne este mam susicku treti rok, zatial ide ale cakam kazdu chvilu ze to vzda. Servisak uz si s nami potykal, co chodil ku nam ako na beziacom pase. Menili sme za Bosh

majka2959
9. nov 2023

@janko000 Máme ju už 9. rok a stále výborne perie.

aiv
9. nov 2023

@janko000 všetky spotrebiče v kuchyni a plus pracku mam už viac ako 3 roky a som veľmi spokojná. Ale teda mam tie najvyššie rady nie najlacnejšie od Whirlpool

ivanka12311
9. nov 2023

Ja teda nepíšem nepatrím ku tým šťastným s touto značkou práčky po 3rokoch mi vypovedala tesne pred vianocami.Kupila som Samsung a poviem ti že pecka 👌

kristiii
9. nov 2023

@janko000 mám siedmy rok, tu najlacnejšiu, šlape bez problému