Kávovar Delonghi

17. nov 2023

Dobrý večer. Od dnes je v jednom nemenovanom elektre kávovar Delonghi magnifica S ECAM po zľave za 279€. Chceli by sme to ako darček na Vianoce. Viem že tu nemá nikto vešteckú guľu,ale kúpiť ho už za takúto cenu,či počkať ešte a bude ešte lacnejší? Ďakujem za každý názor a pekný večer prajem. 😀

minesasubu
17. nov 2023

Ja si nemyslim ze pojde este nizsie je to dost nizka cena ale zalezi aj aky presne Ecam cislo lebo ak to nema aspon 15 000 barov by som to nekupila

autor
17. nov 2023

@minesasubu
15000 barov ??? 🤔

autor
17. nov 2023

A Delonghi magnifica S ECAM je len jeden. Rozdielne čísla značia iba vonkajšiu farbu(čiernu,svetlu,cierno-svetlu,svetlo-ciernu..).

lusyc
17. nov 2023

Podľa cenového porovnavaca za posledný rok bol najlacnejší okolo 270€, takže lacnejší už asi veľmi nebude.
Môžem sa opýtať prečo práve tento? Vyberám, nás Krups za 240 nevydržal ani 4 roky.

autor
17. nov 2023

@lusyc
To neviem prečo,čítal som nejaké testy a recenzie a nejako som sa práve pre tento rozhodol. A značku pokladám za takú top čo sa týka kávovarov. Momentálne mám Dolce Gusto a som spokojný,som kávičkár a čakám že s kávovarom budeme ešte spokojnejší. Či neodporúčaš tento nákup,či konkrétne tento kávovar?

lusyc
17. nov 2023

Nie, nepoznám delonghi, preto sa pýtam. Sama vyberám nový, mali sme ten Krups, ale nevydral dlho, ani ďalší taký istý v rodine, tak asi pôjdem do inej značky

autor
17. nov 2023

Neviem sa nikde dopátrať,koľko to je malá káva a koľko veľká..myslím objemom. Nevie niekto poradiť?

luciella
17. nov 2023

Odporúčam pozrieť na Datart, zvyknú byť bližšie v popise manuály.
Mam Delonghi kávovar,je však z tých drahších a je tu možnosť regulovať množstvo vody.
Max spokojnosť s touto značkou.

vmiri
17. nov 2023

Máme Delonghi ale starší model a vieš si nastaviť vlastný objem aj veľkej aj malej kávy, ale pri prvom použití tipujem odhadom že okolo 30ml a 60ml

nikasmile
17. nov 2023

Máme síce DL eletta cappuccino top, ale super kávovar. Máme ho už dlho.

kvetinka1918
17. nov 2023

Tento kávovar má moja mamina s ocinom a minulý rok na Vianoce sme si ho kúpili aj my s manželom stál okolo 300€ v akcii je to super cena ber a neváhaj robí veľké a malé kávy a som nad mieru spokojná a nielen na ale aj veľa známych má tento kávovar značka je vynikajúca

kvetinka1918
17. nov 2023

@kvetinka1918 celkovo aj v elektre nám hovorili že momentálne to je už 2-3 rok najlepšia značka kávovarov a že sú lepšie ako tiež čo stoja 600€ a viacej sto ľudí sto chutí ☺️

lusyc
18. nov 2023

Prosím, tí, čo máte Delonghi, naozaj má hĺbku 43 cm?

vmiri
18. nov 2023

@lusyc nás má 38cm ale kvôli káblu ho máme cca tých 43cm od zásteny

petradenis
18. nov 2023

Tá cena je v pohode,tiež myslím že nižšia nebude.
Mám Delonghi kávovar,ale iný model a som spokojná,bola to dobrá voľba. Ten môj robí dvojité presso,aj malé picolo, ale aj klasickú kávu (cca 200-250ml).

marca12
18. nov 2023

Mame tento kavovar,ale uz dosluhuje..vydrzal asi 4 alebo 5 rokov,ale kavy sa na nom uvarilo vela. Casom zacne pretekat voda do spodnej zbernej nadoby. Ale za tu cenu na tie roky to bola dobra kupa. Dalsi uz budem kupovat trosku na vyssej urovni. Na tejto magnificd.mi vadi,ze nerobi az tak chutnu kavu. Kupujem drahsie vyberove kavy a ich chut nie je taka dobra.ako ked si ich spravis v profi kavovare. Odpoeucam kupovat ozaj dobru kavu. Lebo tie obycajne v tomto stroji chutia hrozne. Volakedy mi to nevadilo,ale posledne roky som kavickar a uz mi to vadi,ked viem ako dobre moze chutit kava. Ale ako pisem pre bezneho uzivatela uplne staci tento kavovar. Cena uz urcite nebude nizsia. Oni si stale drzia takuto cenu,my ame ho tiez kupovali v takejto cene.

lusyc
18. nov 2023

@vmiri máme 38 cm hlbokú policu, to by asi trčal.

lusyc
18. nov 2023

@marca12 kvôli tomu pretekanie chcem kúpiť iný ako krups, lebo náš krups nevydržal ani 4 roky a začal pretekať, ale hustú čiernu tekutinu. Denne uvaril tak 4-6 pres, to mi nepríde veľa, vodu máme mäkkú, pravidelne bol čistený a opraviť sa ho nepodarilo. 4 roky je malo.

autor
18. nov 2023

@marca12
Ďakujem za radu. Spýtam sa,dobrá a kvalitná káva je čo? Čo ponúkajú originál Delonghi 100%Arabica to je dobre káva,či nie?

aurora33
18. nov 2023

Tak za mňa, ak si teda naozaj kávičkár, tak by som šla do drahšieho kavovaru. Keď už teda chceš fakt kvalitný kavovar tak urcite nie DeLonghi a už dupľom nie za takú smiešnu sumu.

vmiri
18. nov 2023

@lusyc tak to asi áno

marca12
18. nov 2023

Nie,ta nie je dobra. Vyberam z mensich prazovni. Bezne dostupne kavy,ktore su v obchodoch vobec nie su dobre

autor
18. nov 2023

@marca12
Dobre a môžeš aspoň príklad napísať,že ktorá je dobrá,resp odkiaľ kúpiť?

avanka
18. nov 2023

Máme Delonghi už 2 roky,ale model dinamica plus,stal 800€ a nikdy som neoľutoval ani 1 cent..milujem ho a denne sa teším na príchod z práce,aby som si mohla dať kávu. Tieto lacnejšie nepoznám.
Čo sa tyka kávy,kávy Delonghi sú dobré všetky,nám chutia aj lor,aj movenpick. Mala som aj kávy z praziarni,ale za nás určite nie. Mala som ich asi 6 po 250g,stali šialené peniaze,ale nechutilo,ani mne,ani manželovi.
Treba pokúšať a nájsť to svoje

elkakk
18. nov 2023

Ja mám tento 3 roky mamina už 5 rokov veľká spokojnosť dobre sa čistí je nenáročný na údržbu

autor
19. nov 2023

Ďakujem vám všetkým veľmi pekne za odpovede. Áno najlepšie bude asi vyskúšať,ktorá káva mi najviac chutí a vyhovuje,lebo ako sa tu už kedysi písalo,našťastie nie sme všetci rovnakí. 👍