Koženka na sedačke

denisah6
7. aug 2023

Dobrý deň 🙂

Chcem sa spýtať, či niektorá z vás nemá nejaký dobrý nápad, ako opraviť sedačku (pridávam aj foto).
Je to operadlo na jednej strane, je z umelej kože/eko kože alebo ako sa tomu hovorí. Máme ju zopár rokov, zvyšok je nepoškodený, iba táto jedna strana.
Mala som to prekryté dekou, ale to sa stále zošúchava a tie drobné kúsky sú všade, dokonca sa jeden kúsok dostal synovi do oka a museli sme ísť dať vybrať na pohotovosť, takže deka nie je bohvieaké riešenie.
Skôr som myslela, či neexistujú nejaké ja neviem látky, čo nahrejem a prekryje to alebo neviem.
Prosím poraďte.
Ďakujem.

jarmila2010
7. aug 2023

https://www.fruugo.sk/samolepiaca-kozena-oprava... ale aku to bude mat vydrz,tazko povedat

jarmila2010
7. aug 2023

toto som nepridala najlepsiu stranku,ale urcite najdes aj na doveryhodnych strankach...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
7. aug 2023

Skúsiť calunika ale pri dnešných cenaxh ta vyjde toľko aj nová sedacka

vikusjk
7. aug 2023

@denisah6 to iste sme mali, od vtedy nehrozi, ze kupim nieco s umelou kozou. Chcela som to dat opravit calunnikovi, ale nakoniec sme sa rozhodli ju vyhodit a kupili si latkovu.

samimami777
7. aug 2023

Už radšej ako to prelepit škaredým plátom by som vyskúšala toto, pozri si video hore

vanilkovazmrzka
7. aug 2023

Precalunnit a vybrat si trvacny material, a nie debilne nahrady koze, ktore sa po par rokoch nenavratne rozpadnu na prach.

refly
7. aug 2023

S umelou kozou sa neda nic robit. V urcitom momente sa ta gumenna cast separuje od latky a potom to degraduje uz velmi rychlo. Tie aliexpressove zaplaty nedrzia absolutne. A tie silikonove lepidla... To je lepsie, ako akonahle sa to zacne odlepovat na jenom mieste, tak to uz pojde cele. Umela koza ma kratku trvacnost, s tym treba ratat.

lienka9
7. aug 2023

@jarmila2010 my sme to takto riesili a vydrzalo to asi 2t..vo videu je to super,ale realita je ina.tie kraje sa v podstate hned zacali odliepat.isla tam spina,hned to bolo cierne..
Rozmyslali sme precalunit,ale my z toho sme mali len tie operadla a boky ,a ze 400 eur 😵‍💫 tak sme kupili novy gauc

jarmila2010
7. aug 2023

@lienka9 ja som rovnakeho nazoru,ze precalunit sa financne pri dnesnych cenach sedaciek vobec neoplati...snad si autorka prezisti,co je vyhodnejsie cenovo...

surama
7. aug 2023

@denisah6 Akurat to znami riesili a nakoniec kupili novu sedacku, lebo precalunenie by ich vyslo viac ako nova sedacka.

simka1454
7. aug 2023

Bud daj prečalunnit alebo kúp novú.Ale vyber kvalitnú látku, nie koženku,ta sa bude vždy šupať.
@lienka9 tak záleží aj za akú cenu ste kúpili novú. Ak tiež za tých 400€tak určite nie je kvalitná.