Poraďte práčku a sušičku

18. aug 2023

Čaute baby mala som cca 4 roky candy pračka a sušička 2v1 no včera odišlo čerpadlo takže ideme kupovať nové. No som rozhodnutá že už to chcem mať osobitne. Vraj je sušička ovela lepšia keď to je osobitne. Prosim poradte nieco cena/vykon ok. Dakujem 🙂))

amelia89
18. aug 2023

Pracka a susicka jedine oddelene to sa neda porovnat. My mame cela rodina znacku AEG a vsetci sme velmi spokojni

autor
18. aug 2023

@amelia89 dakujem krasne a vies odporucit aj konkretny model?

amelia89
18. aug 2023

Nasla som to ! Haha. Ale my sme kupovali pred 3 rokmi tak mozno je uz aj nejaky novsi model 🙂 Ale tieto dva mame my a ide to bez problemov naozaj (ma aj moja segra,aj mamina)

babulkomale
18. aug 2023

Ja mam 4 roky LG pracka aj susicka na nej postavena, maximálna spokojnost. Model asi zbytocne pisat, uz su nove, ale teda pracka je na 9 kg, susicka na 8 kg, 10 rokov zaruka na invertorovy motor, pracka je aj s parnym pranim pre alergikov, susicka s tepelnym cerpadlom a automatickym cistenim kondenzatora.
Daju sa sparovat s aplikaciou Smart ThinQ.
Makaju stale 😃

lenuska9999
18. aug 2023

My máme myslím tuto https://www.tpd.sk/gorenje-d1e73l-g-p235629?utm... som maximálne spokojná mám ju už rok . A energetická trieda je A+++.

akinom0077
18. aug 2023

Candy Candy Candy! 2x som vymenila raz v podnajme za AEG a raz doma ma nahovoril predavac i napriek mojemu nazoru ze Candy na Elektrolux- nespokojnost, konecne sa pokazila zbavila som sa jej a mam znova Candy toto je tretia, prvu som mala 16 rokov druhu 8 rokov teraz mam cerstvo mesiac novu.

autor
18. aug 2023

@akinom0077 no mne praveze candy neulahodila