Poraďte vysávač pre alergikov

snazilka_bio_mamka
29. dec 2020

AHojte, prosím, viete mi odporučiť vysávač s hepa filtrom? Mám doma 2 mačky a chlap je slabý alergik, tak by sme chceli aspoň takto eliminovať alergény. Je jedno, či tyčový alebo obyčajný, hlavne nech saje ako diabol a je dobrý na chlpy. Vopred ďakujem 🙂

ewwe
29. dec 2020

pozri si xiaomi roidmi tycovy, mame ho doma a som sokovana odkial tu spinu a prach ten vysavac berie, snad taha aj od susedov 😲 a co som natahala z matracov...

vandica
29. dec 2020

Skús Vorwerk. Má klepacie hlavice, ktoré ti z kobercov a matracov vyklepavaju prach, roztoce, atd. Klasicky vysavac to tam vsetko len zatlaca a mas povysavane len tak na oko. Ked prejdeš koberec s Vorwerkom tak koberec ma hned aj inu farbu taku zivsiu, a aj bolo citit vzduch iny. Skúsali sme to na takom starsom koberci a bolo to teda mega citit.

snazilka_bio_mamka
autor
29. dec 2020

@vandica My máme všade parkety.. asi sa to neoplatí tým padom ale znie to super

snazilka_bio_mamka
autor
29. dec 2020

@ewwe https://datacomp.sk/roidmi-f8-lite-s1e-tycovy-v... tento myslis?? vyzera fajn, aj cenovo

vandica
29. dec 2020

@snazilka_bio_mamka aha, tak potom sa vám neoplatí s tou hlavicou na koberce. Jedine žeby ste s tým robili matrace a sedačku. My máme taký čo je aj na koberce aj na podlahy.

ewwe
29. dec 2020

ano tento alebo maju aj ine modely

sjuzi
29. dec 2020

@snazilka_bio_mamka ahoj, práve riešim niečo podobné a pozdávajú sa mi tie Thomas vysávače s vodným filtrom. Len keby mal niekto reálnu praktickú skúsenosť...