Práčka mi riadne neperie a trička sú rozťahané

0timea
7. feb 2021

Ahojte,prosim vas stretli ste sa niekto s tym,ze by vam pracka nicila oblecenie-tricka su siroke a kratke alebo vobec dobre neoprala?My sme mali pracku indesit a asi po 4rokoch zacala nicit oblecenie,tak ako som pisala. Myslela som si,ze ok je uz teda stara,tak treba vymenit uz. Ked sme sa prestahovali v byte ostala pracka a vraj ma 1 rok a je to tiez znacka indesit. Tato pracka mi to zacala zase robit a navyse este aj skoro nic nevyperie,zostava oblecenie ako keby som ho ani neoprala. Skusala som aj vymenit praci prasok a aj tie gelove vankusiky davat,dala som aj na vyssiu teplotu a nic. Pradlo vonia ked sa operie,ale nie je moc teda oprane a este aj tricka su roztahane.
Preto sa pytam,stalo sa taketo nieco aj vam? Robi to len tato znacka alebo co uz si o tom mam mysliet? Ved mala som aj pracku whirpool a nikdy som taky problem nemala. Teraz by še chceli kupit novu pracku a uz sa normalne bojim aby aj tato to nezacala robit.Samozrejme ze tuto znacku ani nechcem vidiet. Chceme kupit nejaku lepsiu. Ake mate vy a ste s nimi spokojne?

solange7
7. feb 2021

@0timea fuuuha tazko povedat. Asi je cas na novu pracku.
Ta moja zase všetko pravidelne obrati naruby. Uz som si to odsledovala viac krat. Tak som sa raz nastvala, vsetko obratila pred pranim a co sa stalo? Vsetko ostalo obratene na ruby. 😀 Moja pracka zrejme zahajila plan, ako ma dostat na psychiatriu. To len tak na odlahcenie. 😀

solange7
7. feb 2021

@0timea ale co sa tyka znacky, ja som velmi spokojna s whirpoolkami.

buubuu
7. feb 2021

@solange7 mne toto robí sušička 😂 alebo keď suším posteľne tak všetko skončí v navlečke na paplon 😂

0timea
autor
7. feb 2021

@solange7 ja som bola tiez spokojna s whirpoolkou,aj teraz rozmyslam bud nad whirpool,LG alebo este bosch

bea2804
7. feb 2021

Ja som s Whirlpool nebola spokojná, teraz mám dve značky Elektrolux.

nika82
7. feb 2021

mame rocnu electrolux, vyperie pekne ale extremne dlhoooo perie

marion09
7. feb 2021

My máme Electrolux už 13r a stále dobre vyperie.len už treba dávať kustik menej prádla ako v prvých rokoch a samozrejme pravidelne čistiť

0timea
autor
7. feb 2021

@marion09 ja som pracku aj cistila aj skusala hocico a nic,tak dufam ze ked kupime novu tak bude lepsia. inak ako cistis pracku?

marion09
7. feb 2021

@0timea kupujem v Lidl alebo v DM take na čistenie práčky a podľa návodu.niekto čistí tým že vleje do nádobky na prášok 1l octu a spustí program na 90st.ale mojej svokre tak rozleptalo hadice vo vnútri pracky

0timea
autor
7. feb 2021

@marion09 aj ja som mala taky pripravok a aj pracka ma samocistiaci program,pusta sa na prazdno na najvyssiu teplotu

marion09
7. feb 2021

@0timea to bude pravdepodobne značkou pracky

0timea
autor
7. feb 2021

@marion09 ja si tiez myslim,lebo len ta jedna znacka mi to spravila

deti95060810
7. feb 2021

dobre som pochopila... na byte ste mali po predch. majiteľoch práčku Indesit... No vieš dobrú ti nenechá nikto . asi tiež neboli spokojní tak ju tam nechali....ja by som práčku alebo darovala alebo vyhodila a kúpila si novú...

0timea
autor
7. feb 2021

@deti95060810 sak ideme si kupit novu,len to nedokazem pochopit ze uz 2.pracka mi to iste spravila,ale asi to robi ta znacka

deti95060810
7. feb 2021

@0timea mám LG - spokojnosť...
predtým sme mali Elektorlux - 20 rokov - len neviem či je ešte stále tá istá kvalita...😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0timea
autor
7. feb 2021

@deti95060810 aky model LG mas?lebo LG sa mi celkom pacia a vela chvaly som pocula

janage
7. feb 2021

@buubuu ja používam také sieťky na pranie a vždy zapnem gombíky a zipsy na posteľnom. Do tej sieťky dávam plachtu naťahovaciu mne sa to tam všetko schovávalo 🙂

babydesire
8. feb 2021

@0timea aj ja mam indesit uz 7rokov..a mas pravdu,ze moje pradlo nieje take ciste a vonave ako od inych..vzdy som bola presvedcena ze je to tym ze pouzivam lacny prasok,,ale asi nie..novu teraz kupovat nechcem (aj ked mala by som,lebo netesnia uz dobre dvierka - tecie) chcem az opravime kupelnu ak vydrzi tak za dva roky..takze,indesit uz radsej ee

0timea
autor
8. feb 2021

@babydesire ja uz musim kupit novu lebo uz je to katastrofa,ale tiez to veru nebude infesit