Práčka Samsung Eco Bubble

hruska91
9. apr 2021

Ludia co mate pracku Samsung akykolvek rad s funkciou EcoBubble. Zdá sa vam ze perie skvrny lepsie? Alebo funguje vam to nejako specialne? My ju mame a zda sa mi to bez efektu, akurat perie dlhsie.

dzina007
9. apr 2021

ci lepsie to neviem ale davam ovela menej oracieho gelu.

rebekamarcusko
9. apr 2021

Mne este aj huci v kuchyni ked pere. Nervy mam na to. Odkedy sne ju kupili je hlucna,asi mame bejaky chybny kus. Ale ked som to volala do toho ich servisu,to neriesili.

dzina007
9. apr 2021

nevim my ju mame v zachode takze nepocujem ale nehuci nejako. Hucalo nam cerpadlo a to nam vymenili ked som zavolala na servis a akurat jasne 1400 otacok ked pusti tak pocut ale to je normal.

rebekamarcusko
9. apr 2021

@dzina007 no u nas je pocut aj 800 otacok. Fakt je hlucna. Ale ako pisem asi chybny kus

dzina007
9. apr 2021

@rebekamarcusko no treba sa skusit spojit so servisom lebo nasa hlucna nejako nieje... ale akoze huci vam to ked sa toci alebo to odstredovanie vody ked ju odcerpava?

dzina007
9. apr 2021

@rebekamarcusko ja som inak pri dodanim tiez mala chybny kus. Bol problem aj s elektronikou. Zavolala som do servisu povedala ake mam problemy a ujo servisak prisiel a pomenil vsetku moznu elektriku cerpadlo a pracka potom uplne topka

rebekamarcusko
9. apr 2021

@dzina007 no ku nam tiez dva krat dosiel. Raz neodstredovala vodu a raz boli pokazdene dvierka na pridanie pradla pocas prania. A oba razy som mu spominala aj to hucanie. To vobec neriesil. No tedaz huci zas a huci aj pri odstredovani a aj pri toceni. No otras

dzina007
9. apr 2021

@rebekamarcusko ono treba tieto veci nahlasit dopredu. Lebo on si podla toho berie nahradne diely. Kedze som nahlasila hucanie kompresora tak prisiel rovno s novym. On my aj vysvetlil ze ako ono to nieje mechanicka vada. Proste cerpadla hucia ale stane sa ze jedno huci menej druhe viac. Tak ho vymenil a hucalo o dost menej.
ale preco huci pri toceni? ako ze ona hucat ma ale asi nie az nejako extremne ale moze to byt tym ze v kuchyni vstavana v linke sa inak sprava ako na volno ked je na nej este drbnuta 30kg susicka.

hruska91
autor
9. apr 2021

Aj nasa raz huci raz nie...tiez bol servisak a vravel ze vsetko v poriadku tak neviem. Ale myslela som ze perie super lepsie aj odolne skvrny aspon tak nam to prezentovali ked používa nejaku novy technológiu Eco bubble no zatial zazraky nevidim -_-

rebekamarcusko
9. apr 2021

@dzina007 uz s tym zijeme a neriesim to nejak. Aj tak sa stahujeme a kupujeme novu pracku. Tato ostava v byte a predavame ju spolu s bytom.

lienka9
9. apr 2021

@hruska91 za mna nic moc.je uz starsia,ked som kupovala ecco buble bola novinka ale podla mna nikdy neprala bohvieako.