Prostriedok na umývanie okien

15. jan 2023

Caute. Je to mozno hlupa otazka ale prosim vas akou handrickou a akymi prostiedkami umyvate okna? Nech to robim okenou papierovymi obruskami cistim a este lestim cistou handrickou na skla stale tam mam cmuhy. Dakujem vam za rady

surama
15. jan 2023

Stierku si neskusala? U mna super funguje 🙂 Aj zrkadla s nou stieram.

miggi83
15. jan 2023

Na okna nesmie svietit slnko, vtedy su smuhy, aj stierka funguje vyborne,

bolarazjedna
15. jan 2023

Mne stierka vždy necháva čiaru. Od svokry som dostala utierku od značky Tupperware, v bežnom obchode to nekúpiš, iba u predajcu. Je to super, iba navlhcim handru, a pretriem zrkadlo, okno, skleneny stôl, bez chemikálií. A je vylestené.

ariannazara
15. jan 2023

Vezmem okno poriadne umyjem karcherom. Potom vezmem nastriekam na okná hocičo co kúpim v drogérii na okná a pretrieme utierkou a sú ako nové 👍 nemala som nikdy smuhy. A to som ich teraz umyvala v dome novostavbe co som myslela ze pri nich zosivejem, farba na rámoch a okná čierne ale v pohode.

martina2ve
15. jan 2023

Ja umyvam najprv horucou vodou a v nej trocha jari na riad, este openene a mokre sklo natriekam clinom a potom vylestim papierovymi utierkami uz roky takto umyvam a v poho bez cmuh

vorkola
15. jan 2023

@bolarazjedna A kd sa da kupit ta tupenvare? Dakuem

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
15. jan 2023

Umyvam tymto
https://www.eva.cz/zbozi/DRO04852/clin-na-okna-...
potom stiahnem vodu stierkou, ak ostane voda, dolestim cistou suchou mikrovlaknovou handrou

vorkola
15. jan 2023

A je tu aj skupinka ...rady tipy triky do domacnosti

zorkahorka
15. jan 2023

Žiadne saponaty nepouzivam. Len cistu vodu, obycajnu handru a karcher vysavac

elenka.k
16. jan 2023

ja tiež presne takto @martina2ve ak treba parapety s cifom 😉

yvett78
3. feb 2023

Ziadne pripravky nepouzivam, iba teplu vodu a dve specialne utierky.Jedna je na hrube necistoty a druha lesti a okna su velmi rychlo umyte.naozaj doporucujem