Robotický vysávač s mopom 2020

sasha871
16. feb 2021

Ahojte, prosim mate skusenosti s robotickým vysávačom aj s mopom? Potrebujem taky, ktory pustím ked nie som doma a ma dobry saci výkon, povysava kvalitne aj koberce a poumyva. Pocula som ze niektore skor podlahu len utrú,nie ze umývajú a tiez su aj take ze ked zapnem funkciu umývania tak umýva aj koberce, to by som nerada
Dakujem za vase skusenosti;)

annamalaga
16. feb 2021

Ahoj. Odporúčam len dva a to tieto: dôvody sú jasne. Títo výrobcovia sa zaoberajú vyrábanim vysávačov dlhší cas. Vybrala som ti najnovšie modely, aby ti čo najdlhšie vydržali.

dmk_1
16. feb 2021

@sasha871 ja mam ten biely xiaomi, som spoko, no my nemame koberce a to zmyvanie je naozaj len take otretie, ono taky vysavac ani nenajdes, co ti tu podlahu vytre tak, ako ked ty behas s mopom. Ale pomaha, hlavne na tie chumace prachu s vlasmi, co sa dokazu urobit za 2 dni a to zmyvanie je take lepsie povysavanie.

iwanka222
16. feb 2021

Ja mam Xiaomi Roborock S5 Max a som maximalne spokojna aj s tym ako povysava aj ako poumyva. Nemam sice koberce ale podlahy mi umyje pekne nacisto. 🙂

sasha871
autor
19. feb 2021

Dakujem baby velmi pekne, dam na vase skusenosti🙂

pianina
4. jan 2024

Otváram znova tému. Môžte mi poradiť robotické vysávače s mopom,čo ste spokojné.Zvazujem kúpu,len je toho moc na trhu.Dakujem 🙂