Robotický vysávač s mopom

anetinkaa
19. jún 2022

Ahojte, prosím poradíte nejakey robotický vysávač s mopom? Chcem nech dobre saje a mopovanie hlavne popod gauč. Ďakujem 😊

drakvak
19. jún 2022

@anetinkaa My máme Roborock S5 max a sme spokojní. Už je aj vyššia trieda, tuším sedmička. Akurát treba odmerať, či vojde pod gauč, u nás napríklad nevojde pod jednu komodu v obývačke, asi 1cm chýba 🤦🏻‍♀️ no čo už 😉

xenyja
19. jún 2022

Ja mám Xiaomi mi robot vacuum mop a tiež je skvelý 🙂 aj v rodine si ho všetci pokupovali keď videli ako pracuje

pukina
19. jún 2022

Tieto roboticke vysavace pozmyvaju len naoko, bola tu diskusia asi 2 dni dozadu kde sa toto riesilo a bolo tam viac ludi, ktori neboli s mopovanim robota spokojni. Roboticky vysavac je vyborny pomocnik na mensie vysavanie pocas tyzdna, ale ja osobne si tu podlahu radsej zmyjem sama 1-2x do mesiaca poriadne, ako mat lizance od robota 🙈

anetinkaa
autor
19. jún 2022

@xenyja prosím ta a apka k nemu je v slovenčine?

anetinkaa
autor
19. jún 2022

@drakvak my máme pod gaučom 11 cm miesto a pod komodou sme nechali 15cm takže vojde😊

drakvak
19. jún 2022

@pukina Nám to stačí, keď predtým dôkladne povysáva a nemáme na podlahe zaschnutú špinu, tak je to naozaj čisté. Deti sú už veľké, takže nejaké jedlo tam nie je. Všetci moji známi, čo majú vysávač s mopom, si to nevedia vynachváliť, je to ozaj veľký pomocník. Ale to bude ako s umývačkou riadu či sušičkou bielizne - vždy sa to rozdelí na dva tábory pre a proti, tomu sa nedá vyhnúť 🤷🏻‍♀️ Takže rešpektujem, ak niekto radšej mopuje sám.

xenyja
19. jún 2022

@anetinkaa nie, tá je v angličtine

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
20. jún 2022

@zoro9836 ja som ten roborock s7 nakoniec kúpila na tvoje odporúčanie🙂 dnes pride. Musel si k nemu niečo dokupovať? Lebo nie je mi to cele jasne. Ale hádam pochopím, keď budem mať navod

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela64
20. jún 2022

Ja mám od Sencoru robotický aj s mopom a to je perfektná vec. My sme sa s mužom dohodli, keď sme ho kupovali, že tak max. do nejakých 300€ a teda podľa mňa sme dobre vybrali.
Je tichý, nemá problém ani s kobercami, takže v pohode 🙂

anetinkaa
autor
20. jún 2022

@marcela64 a sanie ma dobre? Nenechava smeti?

papulienka48
21. jún 2022

@anetinkaa Tiež mám od tejto značky a nemám problém, saje dobre, ja keď som robota chcela som bola skeptická, že čo s rohmi, či proste aj rohy povysáva dobre, aj pod gaučom, keďže máme na nožičkách 🙂

marcela64
22. jún 2022

@anetinkaa ee, dobre vysáva, veľakrát v kuchyni aj behúň vyprášim a nechám ho povysávať a neostane nič a ešte aj keď poumýva hneď, tao to je paráda. Máš aj nejakú predstavu, že do akej sumy?

jasminkaj
22. jún 2022

Máme Roborock S6 Pure a tiež si neviem vynachváliť 👍 Počas týždňa pracuje len on, v sobotu vždy povysávam a zmyjem podlahu ručne ja 🙂 Appka tiež super.
Dokonca je teraz v akcii, ja som kupovala pred rokom ešte za 375 eur.
https://www.domoss.sk/roboticke-vysavace/39903-...

travelllerka
23. jún 2022

@zoro9836 už fičí, manžel mi vysvetlil to s WiFi, že máme 2 druhy WiFi na staré a nové zariadenia, takže nemáme problém 🙂 celkom dobre aj tie fľaky umyl, síce ja ešte vidím po nich pozostatky, skúsim potom dat umývať znova večer. Počúvaj, to on naraz aj vysáva aj umýva, však dobre to chápem?

travelllerka
23. jún 2022

@zoro9836 ahááá, teraz pozerám, že sa da nastaviť intenzívnejšie mopovanie 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
23. jún 2022

@zoro9836 ďakujem, nadšená som z toho vysávača 🙂 ja som to tušila, že chlap poradí najlepšie :D

slavkajurko
15. jan 2023

@travelllerka ahoj, rozmýšľam nad kúpou vysávača roborock s7. Ako ho hodnotis po čase? Si spokojná? Máš nejaké výhrady voči nemu?