Skriňa so záclonami miesto dverí

24. jan 2024

Ahojte, už roky sa nám permanentne zasekavaju posuvné dvere na skrini. Skriňa je z Merkury čiže tam sa vŕtať neoplatí, nemáte skúsenosť akoby to vyzeralo so záclonami? Skriňa je veľká na dĺžku cez 3m, kupovaná pred 5 rokmi a presne po 2 rokoch sa to začalo. Prípadne foto poteší 🥰

pe_mi
24. jan 2024

Och, u babičky na chalupe.doma isto nie

danica2711
24. jan 2024

neblázni, záclony, resp. závesy sa používali pred 50 rokmi, je to škaredé, nikdy to nevyzerá upravene a ešte je to aj nepraktické, do skrine sa práši

summer23456
24. jan 2024

Ani som nevedela,že také aj predavaju

konikmodry111
24. jan 2024

Aj nam sa pred pár rokmi pokazili dvere, ja som kúpila panelové závesy. Vyzeralo to celkom fajn, no vlastnú foto nemám. Takéto podobne ako som pridala foto

veselo_neveselo
24. jan 2024

Neda sa vymenit ten posuvny system dveri?
Pozri to, mozno sa len pokrivili dvere, stacilo by ich vystuzit aby sa nekrutili. Alebo dvierka vymenit.
Zavesy by si tiez musela vymysliet, ako nasadit, a nebude to nebude tak dobre vyzerat.

syslik81
24. jan 2024

ja mam zaves ale idem kupovat normalnu skrynu ..keby nemam macku mi to nevadi ale ona si chodi drichmat na veci a potom mam vsetko chlpate ... ale inak je to v pohode ..

autor
24. jan 2024

tam je celý ten kovový systém "mäkký", tolko krat sme to doťahovali,menili gumičky na dverach a stále dvere vypadávajú z kolajniciek,mame male deti, normálne sa bojím,ze to na nich raz vyletí, v Merkury tvrdia,ze tento problem nikto nehlásil.
@veselo_neveselo

autor
24. jan 2024

@syslik81 môžem sa opýtať aký?

autor
24. jan 2024

@konikmodry111 a vrtala si to do skrine či lepila?

arasidka123
24. jan 2024

@summer23456 takéto má aj svokra a vyzerá to fajn

mane01
24. jan 2024

Kamoska to ma v spalni, vyzera to uzasne! Take tazke tmavo zelene kupila, do toho odtiena je ladena cela izba… ked to vies nakombinovat, chod do toho! Ja som tomu tiez neverila, ze to moze tak suprovo vyzerat!

slavomira236
24. jan 2024

@danica2711 mne sa prasi aj do skrine po strop na mieu s dvierkami posyvnymi. Uz aj pavucinu som tam nasla v rohu na stene

konikmodry111
24. jan 2024

Vŕtala som, mne sa to páčilo viac ako s dverami 😉

lija22
24. jan 2024

daj si ako ty chces. Ak ti to pride nebezpecne ani nespekuluj a dvere dole. btw ja som onakdy niekolko rokov cakala kym muz spravi posuvne dvere na skrini a teda som dvere nemala 😃 a mne to vlastne ani nevadilo

svetlonos
24. jan 2024

Ahoj,
my sme tak mali 4 velke paxy z ikey a dala som tam zavesy - biele so sedymi bodkami, tiez ikea. Bolo to velmi fajn. Kupily sme tyc na zaves, ktoru sme upevnily medzi steny. Do obdobia pokiaľ maly zacal byt mobilny 😁 Foto zial nemam.